PL / EN
CARA DELEVINGNE I SASKIA DE BRAUW W KAMPANII FENDI JESIEŃ ZIMA 2013/14

CARA DELEVINGNE I SASKIA DE BRAUW W KAMPANII FENDI JESIEŃ ZIMA 2013/14

Karl Lagerfeld wraz z Carą Delevingne i Saskią de Brauw w najnowszej kampanii Fendi jesień zima 2013/14 zabiera nas do urzekającego Rzymu. Sprawdźcie!

On – człowiek renesansu. Projektuje, reżyseruje i fotografuje, a przy tym dowodzi słynnymi domami mody prowadząc jednocześnie własną markę. One – jego ulubienice, w tym sezonie niezwykle rozchwytywane. Na swoim koncie mają współpracę z najlepszymi. Nic, więc dziwnego, że spotkali się na planie zdjęciowym najnowszej kampanii domu mody Fendi na jesień zimę 2013/14.

 

Dyrektor kreatywny marki – Karl Lagerfeld do współpracy zaprosił ponownie Saskię de Brauw, która w poprzednim sezonie pojawiła się w kampanii na wiosnę lato 2013, oraz Carę Delevingne – twarz Chanel i stały punkt pokazów tej marki.

 

Urzekające zdjęcia wizerunkowe Fendi na kolejny sezon zostały wykonane przez samego Lagerfelda w Rzymie, na dachach tamtejszych budynków. Od zawszę w politykę tego włoskiego domu mody wpisane jest poszanowanie tradycji i odnoszenie się do pochodzenia. Założona w Rzymie marka udowadnia to nie tylko tworząc w swoim rodzinnym mieście kampanie, ale także wspierając tamtejszą kulturę i zabytki. Na początku roku przekazała na renowację słynnej Fontanny di Trevi przeszło 2 miliony euro.

 

Zobaczcie w galerii całą kampanię!

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Cara Delevingne | Saskia de Brauw | Fendi | kampania jesień zima 2013/14 | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły