Logotyp serwisu lamode.info
BUTIK TOUS

BUTIK TOUS

Butik Tous nareszcie w Warszawie! Zobacz, gdzie popularna hiszpańska marka otworzy swój salon.

Hiszpańska marka Tous słynie z produkcji luksusowej biżuterii i ekskluzywnych dodatków. Kobiety na całym świecie doceniają i uwielbiają produkty marki, sygnowane uroczym logo misia, który zdobi je od przeszło 25 lat. Już niebawem, bo pod koniec lutego 2011 w warszawskiej Galerii Mokotów, Tous otworzy swój pierwszy salon w stolicy.

 

Tous to hiszpańska, rodzinna marka, która od 1920 roku oferuje produkty wykonane z najlepszych materiałów. Biżuterię i akcesoria marki wyróżnia nowoczesny design i stosowane do produkcji wysokiej jakości materiały, w tym diamenty, perły, złoto i stal szlachetna. Co roku firma przygotowuje i wypuszcza na rynek 32 kolekcje. Dla klientek oznacza to, że co dwa tygodnie w salonach pojawiają się zupełnie nowe propozycje. Oprócz biżuterii firma oferuje również akcesoria, takie jak torebki, portfele czy okulary.

 

tl_files/trendy/miejsca/BUTIK TOUS/TOUS.jpg

 fot. materiały prasowe

 

 

Znakiem rozpoznawczym marki jest uroczy miś, który nie tylko pojawia się w logo, ale zdobi również wybraną biżuterię. Urokowi misia uległa między innymi piosenkarka Kylie Minogue, od 2007 roku jest oficjalną ambasadorką Tous.

 

tagi: modne miejsce | butik | Tous |

podobne artykuły