Logotyp serwisu lamode.info
BOYS WILL BE BOYS – KOLEKCJA ZARA KIDS NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

BOYS WILL BE BOYS – KOLEKCJA ZARA KIDS NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Kolekcja dla chłopców marki Zara jest kwintesencją dziecięcej radości, swobody i luzu w połączeniu z ponadczasowymi trendami. Zobaczcie, co będzie modne w sezonie jesień zima 2011.

Hiszpańska marka Zara przygotowała dla chłopców nie lada gratkę w swojej najnowszej kolekcji na sezon jesień zima 2011. Propozycje marki to bowiem ponadczasowe trendy, jakie wyłaniają się pod postacią grubych, wełnianych swetrów, kraciastych koszul, jeansów i granatowych kurtek, nawiązujących do stylu amerykańskich licealistów, a wszystko to w luźnym i niezobowiązującym wydaniu. Akcenty i dodatki w postaci futrzanych detali przy kurtkach, szalików, a także stonowana kolorystyka sprawią, że nawet najbardziej oporni na modowe szaleństwa chłopcy, będą czuli się i wyglądali w propozycjach marki, jak prawdziwi fashioniści.

 

Wygoda poszczególnych modeli, sprawi z kolei, że ubrania z metką Zara Kids z pewnością będą chętnie noszone także przez małych urwisów, dla których niezwykle istotna jest niczym nieskrępowana swoboda ruchów. Zajrzyjcie do galerii po garść jesiennych inspiracji dla najmłodszych!

tagi: Zara Kids | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | moda dziecięca | ZARA |

podobne artykuły