PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZAPACH BOUCHERON ORANGE DE BAHIA - Z MIŁOŚCI DO CYTRUSÓW

ZAPACH BOUCHERON ORANGE DE BAHIA - Z MIŁOŚCI DO CYTRUSÓW

Śmiałość i wolność wyrażona poprzez promienny zapach na bazie brazylijskiej pomarańczy.

"Ten zapach zainspirowany jest moją miłością do cytrusów, unikalnych materii, nie mniej kompleksowych niż drogocenne kamienie" - Michel Girard, Givaudan, kreator zapachów Boucheron

BOUCHERON: W POSZUKIWANIU PIĘKNA

Od 1894 roku, Dom Jubilerski Maison Boucheron niezmiennie tworzy wyrafinowane kreacje, czerpiąc inspiracje z podróży po całym świecie w poszukiwaniu drogocennych kamieni. Przemierzając wszystkie kontynenty, ich morza i pustynie, eksploratorzy francuskiej marki przywożą jednak znacznie więcej niż tylko wyjątkowe minerały - wracają z nimi wspomnienia pełne emocji, kolorów i aromatów. To one stają się potem esencją zapachów Boucheron. Każdy opowiada historię śmiałości i wolności.

Najnowsza kreacja - woda perfumowana  Boucheron ORANGE de Bahia zainspirowana została płomienną i wibrującą stolicą samby, której emblematem jest Pomarańcz. Słodki i soczysty owoc, będący symbolem niekończących się wakacji, zaskakuje, pobudza, olśniewa...

Boucheron Collection - zapach ORANGE de Bahia, 859 pln, 125 ml (fot. materiały prasowe)

BOUCHERON ORANGE DE BAHIA – KOMPOZYCJA O POMARAŃCZOWEJ DUSZY

Kompozycję Boucheron ORANGE de Bahia tworzą zroszona słońcem zielona mandarynka i słodka, brazylijska pomarańcz, które razem promiennie rezonują. W sercu tego zielonego, cytrusowego zapachu, egzotyczne mleko kokosowe łączy się z absolutem róży  i kremowymi liśćmi figi, tworząc ekstrawagancki miks stylów. Ścieżka prowadzi dalej, do drzewnego akordu białego cedru i wyrafinowanego drzewa ambrowego. U podstawy bawełniane piżmo wiąże kontrastujące nuty – wyraziste, lecz zmysłowe, świeże, ale otulające.

BOUCHERON ORANGE DE BAHIA - ELEGANCJA SKĄPANA W POMARAŃCZY

Flakon Boucheron Collection ORANGE de Bahia o prostych i eleganckich liniach, troskliwie chroni cenną zawartość. Oznaczone metalową plakietką z nazwą zapachu, ciężkie, transparentne szkło eksponuje eliksir w połyskującym, pomarańczowym odcieniu, symbolizującym cytrusowy owoc. Złotą szyjką flakonu zainspirowaną podwójnym motywem godronowym, zwieńczono nieskazitelnie białym korkiem. Pudełko wykonane jest z tłoczonego papieru, ozdobione wyrafinowaną złotą etykietą. Oznaczenie rypsową wstążką w kolorze wody perfumowanej pozwala szybko zidentyfikować DNA zapachu.

Wyruszcie z Boucheron w olfaktoryczną podróż do wibrującej stolicy samby i odkryjcie zapach, który podnosi pomarańczę do rangi drogocennego klejnotu! 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Boucheron | Boucheron Orange de Bahia | zapach | marki |

podobne artykuły