PL / EN
MARGOT ROBBIE AMBASADORKĄ NOWEGO ZAPACHU CHANEL

MARGOT ROBBIE AMBASADORKĄ NOWEGO ZAPACHU CHANEL

Z Hollywood prosto do Paryża!

 

CHANEL z radością ogłasza Margot Robbie ambasadorką nowego zapachu Domu Mody.

MARGOT ROBBIE – ZE SREBRNEGO EKRANU HOLLYWOOD DO ŚWIATA MUZ CHANEL

Pochodząca z Australii Margot Robbie zdobyła międzynarodowe uznanie za wybitny występ u boku Leonarda DiCaprio w filmie „Wilk z Wall Street” w reżyserii Martina Scorsese. Aktorka została nominowana do Oscara za rolę Tony Harding w filmie „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, który również wyprodukowała za pośrednictwem LuckyChap Entertainment – firmy, którą założyła w 2014 roku, aby opowiadać historie silnych kobiet, głównie przez kobiety, reżyserki i scenarzystki.

Margot Robbie, która zagrała niedawno królową Elżbietę w filmie Josie Rourke „Maria, Królowa Szkotów”, już niebawem pokaże swoje kolejne wcielenie aktorskie. Tym razem w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood” u boku Brada Pitta i Leonarda DiCaprio.

W 2018 roku Margot Robbie dołączyła do ambasadorów mody CHANEL jako twarz kolekcji COCO NEIGE.

Zobacz też: Muzy CHANEL


MARGOT ROBBIE – AMBASADORKA CHANEL

Urzeczona wizytą w apartamencie Gabrielle Chanel i Atelier przy 31 Rue Cambon, Margot Robbie zdecydowała, że będzie prezentować projekty CHANEL na oficjalne okazje. Po raz pierwszy pojawiła się w stylizacji francuskiego Domu Mody w 2017 roku podczas Critics Choice Awards w Los Angeles. Podczas gali odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki w filmie komediowym za tytułową rolę w obrazie „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Kilka miesięcy później Margot Robbie miała na sobie suknię CHANEL Haute Couture zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Karla Lagerfelda na 90. ceremonię wręczenia nagród Akademii Filmowej, gdzie nominowano ją do Oscara za rolę w tym samym filmie.

W marcu 2018 roku Margot Robbie stała się twarzą CHANEL podczas pierwszej kampanii COCO NEIGE (jesień-zima 2018-2019). Kolekcja ponownie prezentowała świat sportów zimowych i narciarskich z całą elegancją CHANEL. „To marzenie, aby reprezentować tak ponadczasową i kultową markę” – powiedziała aktorka w oświadczeniu. „Historia kobiety CHANEL jest tak ekscytująca, a sama marka nieustannie pozostaje potężnym standardem stylu”.

2019 rok napisał kolejny rozdział duetu CHANEL & Margot Robbie. Młoda muza paryskiego Domu Mody została ogłoszona ambasadorką nowego zapachu CHANEL. Z niecierpliwością czekamy na efekty rozkwitającej współpracy!

Polecamy: LES EXCLUSIFS DE CHANEL 1957 – zapach skóry

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Margot Robbie | Chanel |

podobne artykuły