PL / EN
BOTTEGA VENETA ILLUSIONE – DUET ORZEŹWIAJĄCYCH ZAPACHÓW

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE – DUET ORZEŹWIAJĄCYCH ZAPACHÓW

Zapachy skonstruowano wokół olfaktorycznego napięcia między świeżością a zmysłowością.

Bottega Veneta prezentuje Illusione – duet nowych zapachów dla kobiet i mężczyzn, które odzwierciedlają zmysłowość, spokój i nieograniczone możliwości, jakie wyłaniają się w chwili zawieszonej między jawą a snem.

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE – ESENCJA WŁOSKICH PRZEŻYĆ

Włoska willa, skąpana w słońcu, stojąca z dala od pośpiechu codziennego życia. Delikatna bryza ogrzewa powietrze, woda faluje zachęcająco w pobliskim basenie. Z oddali słychać łagodne brzęczenie cykad. W tej scenerii wyostrza się każdy zmysł i ogarnia upajające poczucie spokoju. Na chwilę czas zamiera; zaciera się granica między jawą a snem.

Zapachy Bottega Veneta opowiadają historie przepojone esencją włoskich przeżyć. Już od pierwszej kreacji marka nadaje swoim zapachom znaczenie, przywołując  – poprzez kompozycję – wyjątkowe włoskie chwile i ukazując ponadczasowe piękno i dziedzictwo tego kraju. Nowe zapachy Bottega Veneta Illusione snują świeżą i czarującą opowieść, ukazaną z podwójnej perspektywy: męskiej i kobiecej.


Bottega Veneta Illusione - kampania reklamowa perfum (fot. materiały prasowe)

BOTTEGA VENETA -  ILLUSIONE DLA NIEJ I DLA NIEGO 

Troje mistrzów perfumiarstwa, natchnionych dziedzictwem, krajobrazem i wyjątkowymi surowcami Włoch – ojczyzny Bottega Veneta, wykorzystało najwyższej jakości składniki, aby stworzyć dwie ponadczasowe kreacje: Illusione dla Niej i Illusione dla Niego. Duet orzeźwiających, wyrafinowanych zapachów reprezentuje dwa dopełniające się oblicza naturalnej zmysłowości i autentyczności, tak doskonale harmonizujące z nutami Bottega Veneta.

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE – PROMIENNE NUTY WŁOSKICH CYTRUSÓW

Zapachy Bottega Veneta Illusione skonstruowano wokół olfaktorycznego napięcia między świeżością a zmysłowością, stworzonego poprzez skontrastowanie promiennych włoskich cytrusów i ciepłych nut drzewnych w bazach tych kompozycji.


Bottega Veneta Illusione - cytrusowa kompozycja zapachowa (fot. materiały prasowe)

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE FOR HER –  DRZEWNO-KWIATOWA ISKRA

Bottega Veneta Illusione for her to drzewno-kwiatowa woda perfumowana, skomponowana przez Annick Menardo i Amandine Clerc-Marie. Energetyzujące nuty głowy: bergamotka i czarna porzeczka są aromatyczną iskrą, która przypomina lekkość i przejrzystość wody. Kobiece kwiaty pomarańczy i roślinna zielona figa w sercu wyczarowują ciepłą bryzę, która jeszcze bardziej uszlachetnia kompozycję. Nuta głębi została zakotwiczona przez drzewo oliwne i bób tonka.


Bottega Veneta Illusione for Her - woda perfumowana (fot. materiały prasowe)

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE FOR HIM – MUSUJĄCO-CYTRUSOWA ESENCJA

Bottega Veneta Illusione for him to drzewno-cytrusowa woda toaletowa, stworzona przez Antoine’a Maisondieu. Nuty głowy odznaczają się esencjami cytryny i gorzkiej pomarańczy, które przywodzą na myśl musujące włoskie cytrusy. Drzewny balsam jodły oraz białe drewno cedru oferują żywicznie męską woń, po której wyłania się energetyzująca kompozycja wibrującego wetiweru i zmysłowego bobu tonka.


Bottega Veneta Illusione for Him - woda perfumowana (fot. materiały prasowe)

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE - SENSORYCZNY I ELEGANCKI DESIGN

Flakony Illusione są nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. Ich architektoniczny kształt odzwierciedla czyste linie i mistrzowskie rzemiosło, jakie znamionuje markę Bottega Veneta. Ich aspekt sensoryczny wyraża masywne szkło każdego flakonu, który momentalnie wzbudza poczucie luksusu, kiedy ujmujemy je w dłoń. Odbija światło i uwydatnia płyn migoczący w jego wnętrzu, nasycając go blaskiem - miedzianych odcieni różu w zapachu dla Niej i lśniącej zieleni we flakonie dla Niego. Podstawa każdej buteleczki ma kształt kwadratu, a jej część na spodzie sprawia wrażenie organicznej i okrągłej, przypominając formą kroplę wody. Oba przedmioty wieńczy okrągły korek o fakturze inspirowanej bakelitem, który osłania spray.


Bottega Veneta Illusione - kampania reklamowa wody perfumowanej 2019 

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE - ULOTNA FANTAZJA I ZANURZENIE W CHWILI

Aby odzwierciedlić w kampanii reklamowej zmysłową elegancję i ulotną fantazję Illusione, marka Bottega Veneta podjęła współpracę z dyrektorem artystycznym Fabienem Baronem. Trzy filmy zanurzają widza w zawieszonej chwili, igrają z percepcją i granicą między snem na jawie a rzeczywistością.

Główny film reklamowy rozpoczyna się od ukazania sceny. Leniwy, słoneczny dzień we Włoszech, nad basenem przy tajemniczej i eleganckiej willi. Przelotnie migają twarze kobiety i mężczyzny Illusione: kanadyjskiego modela Simona Nessmanna i włoskiej modelki Vittorii Ceretti. Cicho szeleści wiatr. Słońce migocze, odbijając się od wody w basenie. Odsłonięta skóra postaci męskiej i żeńskiej pokryta jest kropelkami potu. Nagle mężczyzna z pluskiem nurkuje w świeżej, chłodnej wodzie. Po wynurzeniu, zbliża się do kobiety, która opala się, drzemiąc przy basenie. Po chwili oboje pochylają się ku sobie i… film kończy się, pozostawiając widza w zaciekawieniu.

W krótszych pojedynczych filmach kampanii ta sama scena pokazana jest z różnych punktów widzenia: postaci męskiej i żeńskiej, a niezgodności dwóch perspektyw sprawiają, że zastanawiamy się, czy oboje bohaterowie przeżyli to samo.

Każdy film kończy się intrygująco tajemniczą nutą. Zarówno widzowie, jak i bohaterowie nie są pewni, czy to wszystko było snem i jak się ta historia kończy.

W zawieszonej chwili Illusione wszystko może się zdarzyć.

POLECAMY: BOTTEGA VENETA KNOT EAU ABSOLUE - ZAPACH PEŁEN SPLENDORU 


Bottega Veneta Illusione - kampania perfum 2019 (fot. materiały prasowe)

BOTTEGA VENETA ILLUSIONE  - GAMA ZAPACHÓW I CENNIK

Bottega Veneta Illusione dla Niej, dostępne w Sephorze:

Bottega Veneta Illusione for her, 30 ml: 285 pln                           

Bottega Veneta Illusione for her, 50 ml: 399 pln                                                                     

Bottega Veneta Illusione for her, 75 ml: 489 pln                           

Bottega Veneta Illusione dla Niego, dostępne w Sephorze

Bottega Veneta Illusione for him,  50ml: 315 pln            

Bottega Veneta Illusione for him, 90ml: 385 pln 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: zapachy | Bottega Veneta Illusione | Bottega Veneta |

podobne artykuły