PL / EN
BOCONCEPT – DESIGN NA ŚNIADANIE

BOCONCEPT – DESIGN NA ŚNIADANIE

Zobaczcie fotorelację ze spotkania ze sławnym projektantem!

Prelegantem ostatniego spotkania z cyklu „Design na Śniadanie” organizowanego przez BoConcept został Paweł Grobelny.

 

W salonie marki BoConcept, w warszawskiej Domotece, odbyło się kolejne z cyklicznych spotkań „Design na Śniadanie”. Tym razem prowadzącym warsztaty był projektant Paweł Grobelny, który poprowadził wykład na temat designu dla przestrzeni publicznej.


Poprzednie spotkania z Oskarem Ziętą i Zuzanną Skalską cieszyły się dużą popularnością, dlatego duńska firma postanowiła kontynuować serię „Design na Śniadanie”, czyli inspirujące otwarte warsztaty z najbardziej kreatywnymi twórcami na polskim rynku designu – uznanymi i utytułowanymi projektantami, architektami, założycielami marek czy trendwatcherami.

 

Bohater majowego wykładu, Paweł Grobelny ma na swoim koncie wystawy organizowane w trakcie Paris Design Week, Design Boom w Tokio lub „Young Creative Poland” podczas London Design Festival, a jego szerokie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dla przestrzeni publicznej stało się głównym tematem rozmów. W jego portfolio znajdują się m.in. prace stworzone dla Centrum Kultury Strombeek w Belgii czy ławka Monolith Bench, która znajduje się w ogrodzie przed Biblioteką Królewską w Brukseli. Twórczość projektanta cechują przede wszystkim prostota i minimalizm, które subtelnie wpisują się w przestrzeń publiczną nie zaburzając wcześniejszej kompozycji. Lubimy!

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: BoConcept | design | Paweł Grobelny |

podobne artykuły