PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BLOG - ANYWHO

BLOG - ANYWHO

Poznajcie Stephanie, Ingrid i Elise, czyli Anywho.dk - trzy utalentowane bloggerki, stylistki i modelki z Danii. Tylko LAMODE.INFO zdradzają, co kręci je w modzie.

 

Anywho.dk to blog o inspiracjach, fascynacjach, nowych trendach w branży i przede wszystkim personalnym stylu trzech pań, które ten blog prowadzą. Stylistka Stephanie, kończąca studia magisterskie na wydziale Design Technology stylistka Elise i modelka Ingrid postanowiły podzielić się z innymi swoją modową pasją we wrześniu 2008 roku. Mówią o sobie, że nie są ani ekspertami ani tym bardziej recenzentami stylu. Uważamy jednak, że to stanowczo zbyt skromnie powiedziane. Dziewczyny mają bowiem tysiące fanów na całym świecie, ceniących ich niebanalny gust i kilka ciekawych, intratnych kolaboracji na koncie. Ostatnio do sprzedaży weszły płaszcze, kardigany i kurtki zaprojektowane przez bloggerki we współpracy z duńskim brand’em Kobra – kilka modeli nabyła „z szybkością błyskawicy” topblogger’ka Susie Bubble.

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/BLOG - ANYWHO.DK/at vivienne westwood party.jpg

fot. Anywho ; Ingrid i Elise na imprezie Vivienne Westwood

 

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/BLOG - ANYWHO.DK/IMG_2481.jpg

fot. Anywho; Ingrid

 

 

Tylko dla LAMODE.INFO Anywho opowiadają o swoich inspiracjach, korzeniach bloga i podpowiadają jak osiągnąć sukces w blogosferze.

 

Co Was inspiruje? Którego z projektantów cenicie najbardziej?

 

Inspirujemy się ludźmi na ulicach, starymi filmami i edytorialami z naszych ulubionych magazynów. Jednym z naszych ukochanych design’erów jest absolutnie fantastyczny duński duet Vilsbøl de Arce. Ich nowatorski i skandynawski design w pełni zasłużył na poświęcaną mu obecnie uwagę krytyków. Bardzo lubimy też, pochodzącego z Nowego Jorku, Matthew Ames’a za jego nawiązujący do lat 90-tych minimalizm i niesamowitą paletę barw, której używa przy projektach.

 

Skąd pomysł założenie strony Anywho.dk?

 

Wszystkie mamy doświadczenie w branży mody i posiadanie bloga wydawało nam się świetnym sposobem na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami z innymi oraz otrzymanie tzw. feedback’u od użytkowników.

 

Czym zajmujecie się oprócz prowadzenia bloga?

 

Poza studiami, głównie pracujemy nad rozwojem Anywho.dk. Elise pracuje właśnie nad pracę magisterską na kierunku Design Technology, Stephanie stylizuje sesje zdjęciowe, a ja (Ingrid przyp. red.) studiuję marketing w Business School w Kopenhadze oraz pracuję jako modelka.

 

Jakieś rady dla początkujących fashion bloggerów?

 

Po pierwsze i najważniejsze, każdy aspirujący blogger powinien poważnie przemyśleć ideę i cel swojego bloga. Czy jest w stanie wnieść oryginalne treści do blogosfery? Po drugie należy zastanowić się czy blog ma równocześnie spełniać rolę portfolio czy jest tylko czymś prowadzonym wyłącznie dla własnej satysfakcji. Od tego w końcu zależy cała formuła i sposób prowadzenia „wirtualnego pamiętnika”.

 

Koniecznie zajrzyjcie na Anywho.dk !

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: blog | blogger | Anywho |

podobne artykuły