PL / EN
BLOG - ADVANCED STYLE

BLOG - ADVANCED STYLE

Advanced Style to niewątpliwie jeden z najciekawszych blogów. Komu zawdzięcza swoją popularność? Przede wszystkim bardzo stylowym bohaterom w wieku 70 plus.

Blog Advanced Style istnieje od 2008 roku, a jego założycielem jest fotograf Ari Seth Cohen. Co tak naprawdę go wyróżnia? Przede wszystkim nietuzinkowy i oryginalny styl jego bohaterów. Co więcej, wszyscy, którzy pojawili się na jego łamach to osoby w wieku powyżej 70 lat. Trzeba przyznać, że moda uliczna ze starszymi paniami i panami w roli głównej, znacząco podwyższyła poprzeczkę tej, którą reprezentują nieco młodsi entuzjaści mody.

 

Nie da się ukryć, że elegancki, wyrafinowany, a czasem ekscentryczny styl babć i dziadków robi prawdziwą furorę wśród internautów. Świadczą o tym wysokie statystyki wyświetleń bloga oraz imponująca liczba jego fanów.

 

Dodatkowo, w maju swoją premierę miał film dokumentalny „Advanced Style” autorstwa Ari Seth Cohena, którego bohaterami jest siedmioro blogerów w wieku powyżej 80 lat. Wszyscy staruszkowie dzielą się w nim z widzami swoimi przemyśleniami na temat stylu, mody, ciała oraz wieku.

 

Advanced Style jest żywym dowodem na to, że moda nie podlega żadnym ograniczeniom wiekowym. Przekonajcie się sami i zajrzyjcie do naszej galerii.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Advanced Style | blogosfera | blog | Ari Seth Cohen |

podobne artykuły