PL / EN
BIŻUTERIA ERIN WASSON DOSTĘPNA NA MYSIEJ 3

BIŻUTERIA ERIN WASSON DOSTĘPNA NA MYSIEJ 3

Kolekcje biżuterii Low Luv inspirowane ludzkimi kośćmi oraz egipską tradycją, autorstwa niepokornej modelki Erin Wasson możecie już zakupić w warszawskim butiku U Clothing na ulicy Mysiej 3.

Od dawna wiadomo było, że dla niej modeling to za mało. Dlatego niewielu zdziwił fakt, że słynąca z bardzo charakterystycznego stylu niepokorna modelka Erin Wasson wkracza do świata projektowania mody. W 2008 roku założyła własną biżuteryjną markę Low Luv odzwierciedlającą jej własne upodobania.

 

Amerykanka zarówno w swoich stylizacjach jak i kolekcjach łączy zamiłowanie do grunge’u i gotyckich elementów oraz wpływy pierwszych cywilizacji. Pierwsze projekty Erin zadebiutowały podczas jesiennego pokazu Alexandra Wanga.

 

W jej kolekcjach znajdziemy ucharakteryzowane na stare i regionalne pamiątki zarówno pierścionki jak i bransoletki. Widać wyraźną inspirację starożytną tradycją Egiptu. Projekty nie mają idealnych kształtów i nie są wyszlifowane, niektóre stworzone na wzór ludzkich kości, przez co przypominają także dalekowschodnie amulety. Przeważają duże i geometryczne wisiory, łańcuchy i pierścienie.

 

Jej kolekcje sprzedawane są w ponad 200 sklepach na świecie, a teraz także w Polsce. Od grudnia można je kupić w warszawskim sklepie U Clothing na Mysiej 3.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Erin Wasson | Low Luv | Mysia 3 |

podobne artykuły