PL / EN
BIURKO CARAMELLA DLA PILNEGO UCZNIA

BIURKO CARAMELLA DLA PILNEGO UCZNIA

Wraz z początkiem września rozpocznie się nowy rok szkolny. Warto już dziś zadbać o to, by dziecko mogło uczyć się w odpowiednich warunkach. Prezentujemy Wam biurka polskiej marki Caramella.

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim rozpoczęcie roku szkolnego. Oprócz tornistra po brzegi wypakowanego książkami, zeszytami, przyborami do pisania i malowania, niezbędnym narzędziem do nauki jest wygodne biurko dla dziecka.

 

Te, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę z estetycznym wyglądem, proponuje polska marka Caramella. Biurka dostępne są w dwóch liniach: klasycznej i romantycznej. Swój ulubiony projekt znajdą więc tu zarówno zwolennicy minimalizmu jak i mebli w stylu bardziej rustykalnym.

 

Firma Caramella, została założona na początku tego roku  przez dwie mamy, zawiedzione tym, że na polskim rynku brakuje mebli, które z chęcią wstawiłyby do pokoju swoich dzieci. Własnymi siłami postanowiły to zmienić. Zobaczcie efekty ich pracy, a na zakupy zapraszamy na stronę www.studiocaramella.pl

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Caramella | design | dziecko | meble dziecięce |

podobne artykuły