Logotyp serwisu lamode.info
Bielizna termoaktywna, która umożliwi Ci spędzenie na stoku znacznie więcej czasu

Bielizna termoaktywna, która umożliwi Ci spędzenie na stoku znacznie więcej czasu

Dlaczego termoaktywna bielizna to podstawa na stoku? Sprawdźmy!

Spis treści

1. Bielizna termoaktywna grubością dopasowana do potrzeb użytkownika

2. Markowa bielizna termoaktywna z wysokiej jakości tkaniny

W ubraniu na stok ważne jest nie tylko to, co mamy na wierzchu, ale także elementy noszone pod techniczną warstwą zewnętrzną. Bielizna termoaktywna jest produktem znanym i cenionym przez coraz więcej miłośników sportów zimowych na całym świecie. Jej szczególne właściwości pozwalają użytkownikom spędzić na zewnątrz znacznie więcej czasu i czerpać radość ze sportu zarówno osobom, które uwielbiają mrozy, jak i tym, którzy za nimi nie przepadają. Sprawdźmy, jak wybrać bieliznę termoaktywną, by zapewnić sobie komfort jazdy i długotrwałe zachowanie ciepła.

Bielizna termoaktywna grubością dopasowana do potrzeb użytkownika

W specjalistycznych sklepach narciarskich i snowboardowych znajdziemy szeroki wybór profesjonalnej bielizny termoaktywnej pochodzącej z ofert znanych producentów. Dzięki temu wiemy, że wybrany przez nas model będzie nam dobrze służył i pozwoli w pełni skupić się na doskonałej zabawie w czasie aktywności na świeżym powietrzu. Bielizna termoaktywna damska zazwyczaj jest nieco grubsza od modeli dla mężczyzn. Pokierowane jest to tym, że kobiety najczęściej znacznie szybciej odczuwają dyskomfort spowodowany niskimi i ujemnymi temperaturami. Bielizna termoaktywna męska będzie więc nieco cieńsza, by pozwalać mężczyznom uprawiać sport bez nadmiernego pocenia się, przy szybkim odprowadzaniu nadmiaru ciepła od ciała. Bielizna termoaktywna dziecięca będzie swoją grubością bardziej dopasowana do wersji męskich, czyli będzie posiadała mniejszą grubość i lepszą oddychalność. Dzieci w śnieżnych warunkach są najczęściej niesamowicie aktywne i bardzo ruchliwe, dlatego propozycje dla nich nie mogą być za grube.

Poza dopasowaniem grubości do płci powinniśmy także zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach będziemy się poruszać. Większość modeli, z jakimi spotkamy się w sklepach narciarskich będzie miało średnią grubość przystosowaną do ujemnych temperatur, lecz nie ekstremalnie mroźnych warunków. Na takie musimy szukać specjalnego kompletu o większej grubości, wykonanego z mieszanki zawierającej wełnę. Również wiosną warto korzystać z bielizny termoaktywnej. Wtedy wybieramy modele i najniższej grubości, które bardziej na celu będą miały dobrą wentylację naszego ciała w czasie aktywności, a nie utrzymywanie ciepła przy skórze.

Markowa bielizna termoaktywna z wysokiej jakości tkaniny

Materiały techniczne wysokiej jakości to najważniejszy element w produkcji bielizny termoaktywnej. Wielu producentów prowadzi stałe badania umożliwiające im dopracowanie stosowanych tkanin do perfekcji, by te nie tylko zachowywały ciepło ciała użytkownika i zapewniały stałą wentylację, ale także wspierały mięśnie w czasie wzmożonej aktywności, czy zapewniały maksymalną swobodę ruchów. Bielizna termoaktywna z oferty marki X-Bionic skierowana jest do najbardziej zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów, którzy oczekują maksimum komfortu i wsparcia. Produkty tej firmy charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz technicznymi tkaninami dopracowanymi co do najmniejszego szczegółu. Osoby mniej zaawansowane, jeżdżące rekreacyjnie, zdecydowanie nie mają potrzeby wyposażania się w tak zaawansowane produkty. W tym przypadku warto pod uwagę wziąć ofertę rodzimej marki Brubeck czy 4F, a także bieliznę termoaktywną Craft oraz Odlo. Firmy te również mają nam do zaoferowania wysokiej klasy modele wykonane z bardzo dobrych technicznych tkanin, jednak się nieco mniej nastawione na maksymalne osiągi w sportowej jeździe zawodowej.

Poszukując kompletu bielizny termoaktywnej zawsze warto kierować się do specjalistycznych sklepów narciarskich i snowboardowych. W takich miejscach znajdziemy ofertę składającą się z markowych produktów, które umożliwią nam świetną zabawę w czasie jazdy. Bielizna termoaktywna Gdańsk dostępna jest w sklepie SnowShop w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Bielizna termoaktywna Warszawa do kupienia jest w dwóch placówkach tego zaufanego sprzedawcy, przy ulicy Wrocławskiej 25 oraz Ostrobramskiej 38b. Jeżeli preferujemy zakupy przez internet, bielizna termoaktywna online dostępna pod adresem https://www.snowshop.pl/bielizna-termoaktywna to doskonała propozycja dla każdego narciarza i snowboardzisty. 

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych: 

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

Materiał zewnętrzny

 

tagi: sport | bielizna |

podobne artykuły