PL / EN
BIELIZNA PROJEKTU ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY NA WALENTYNKI

BIELIZNA PROJEKTU ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY NA WALENTYNKI

Ambasadorka bielizny Marks&Spencer tym razem przy współpracy z marką stworzyła propozycje na Walentynki. Zobaczcie nowe pomysłu Rosie Huntington-Whiteley.

Wygoda, romantyzm, delikatność i kobiecość – tym od samego początku cechują się projekty stworzone w ramach współpracy modelki i aktorki Rosie Huntington- Whiteley z brytyjską sieciówką Marks&Spencer. Bielizna z metką brandu Autograph od jakiegoś czasu jest sprzedawana w sklepach marki i cieszy się niemałym zainteresowaniem.

 

Najnowsza kolekcja, choć promowana, jako ta na wiosnę 2013 tak naprawdę została stworzona z myślą o zbliżających się Walentynkach. Niedawno została już w całości oficjalnie zaprezentowana, a w kampanii reklamuje ją oczywiście jej ambasadorka i współtwórczyni. Brytyjce przy projektowaniu pomagała Soozie Jenkinson – szefowa działu projektowego bielizny w Marks&Spencer.

 

Kolekcja walentynkowa ma z założenia symbolizować osobiste piękno kobiet, stanowić intymny prezent. Całość została zainspirowana kolekcją bielizny vintage Rosie Huntington-Whiteley. Mamy, więc do wyboru sesksowne komplety, jedwabne koszule nocne i szlafroki. Wiele projektów zostało uzupełnionych koronką, a wszystkie są w odcieniach wspaniałej palety róży – ciepłych i naturalnych kolorach.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie video zza kulis!

 

źródło: youtube.com

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Rosie Huntington-Whiteley | Marks&Spencer | bielizna |

podobne artykuły