PL / EN
BALSAM BRĄZUJĄCY DO CIAŁA DOVE SUMMER GLOW + SOFT SHIMMER

BALSAM BRĄZUJĄCY DO CIAŁA DOVE SUMMER GLOW + SOFT SHIMMER

Aby przedłużyć opaleniznę lub nadać skórze złocistego koloru proponujemy brązujący balsam do ciała Dove Summer Glow + Soft Shimmer. Piękno i pielęgnacja w jednym, a w dodatku z błyszczącymi drobinkami.

Lubimy opaloną skórę. Czujemy się wówczas piękniej i ponętniej. Dermatolodzy ostrzegają jednak przed nadmierną ekspozycją ciała na słońce i przed wizytami w solarium. Zdrowie skóry przede wszystkim. Marka Dove doskonale zdaje sobie z tego sprawę i proponuje nam przyjemne i korzystne dla skóry rozwiązanie – brązujący balsam do ciała Dove Summer Glow + Soft Shimmer.

 

Dzięki Dove Summer Glow + Soft Shimmer uzyskamy nie tylko naturalnie wyglądającą opaleniznę, ale też doskonale odżywioną i nawliżoną skórę. Jego działanie oparte jest na reakcji Maillarda, czyli wytworzeniu barwnych substancji w naskórku, dzięki czemu możemy się cieszyć pięknym i złocistym kolorem skóry. Dodatkowo formuła Dove Summer Glow + Soft Shimmer zawiera delikatne drobinki, które pięknie ozłocą nasze ciało, ukazując swe mieniące oblicze w promieniach słońca.

 

Apliakcja Dove Summer Glow + Soft Shimmer jest niezwykle prosta. Przed pierwszym nałożeniem warto wykonać peeling, dzięki czemu powierzchnia skóry stanie się gładsza, a następnie zaaplikować balsam rozsmarowując go równo na ciele kolistymi ruchami. Nim włożymy ubranie, warto odczekać kilka minut, by preparat dobrze się wchłonął. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Dove | balsam do ciała Dove Summer Glow + Soft Shimmer | Dove Summer Glow | pielęgnacja ciała |

podobne artykuły