Logotyp serwisu lamode.info
AUDIORIVER FASHION DAY PRZEDSTAWIA KOLEJNE MARKI

AUDIORIVER FASHION DAY PRZEDSTAWIA KOLEJNE MARKI

Zuo Corp+, Dream Nation, Lous oraz Risk made in warsaw to kolejne marki, które 26 lipca pojawią się na targach mody niezależnej, organizowanych przez festiwal Audioriver. Sprawdźcie pozostałe!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o pierwszych markach, które 26 lipca pojawią się w Płocku na targach mody niezależnej, odbywających się w ramach festiwalu Audioriver. Organizatorzy zdradzili właśnie kolejnych twórców, którzy dołączyli do projektu Audioriver Fashion Day!

 

„Spotkaliśmy się z na tyle dużym odzewem ze strony projektantów, że nie tylko zebraliśmy zaplanowaną liczbę wystawców, ale i mogliśmy sobie pozwolić na odrzucanie wniosków niepasujących do naszej koncepcji. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma firmami i dopuszczamy, w drodze wyjątku, dodanie naprawdę ciekawych projektów, ale – generalnie – nabór na targi 2014 został zakończony” – mówi rzecznik festiwalu Łukasz Napora.

 

Czyje projekty pojawią się wśród festiwalowych stoisk? Fani niszowych polskich marek nie powinni być zaskoczeni! Będą to m.in. laureaci nagrody Doskonałość Mody, przyznawanej przez magazyn „Twój Styl” – Zuo Corp oraz Dream Nation. Marka, dla której punktem wyjścia jest szara klasyczna bluza z kapturem, to oczywiście Risk made in warsaw – ją również spotkamy na płockim festiwalu. Z kolei minimalizmem zarażać nas będą Lous, ROWK i Karolina Mika.

 

Nie zapominajmy, że Audioriver to przede wszystkim muzyczne wydarzenie. Nic więc dziwnego, że w ramach projektu Fashion Day, znajdą się marki, które inspiracje czerpią właśnie ze świata muzyki. W tym gronie znalazły się m.in. By Orianne, Happycat oraz Karen Paul. Zważajac na fakt, że festiwal odbywa się w zasadzie w samym środku wakacji, będzie to świetna okazja, aby uzupełnić swoją letnia garderobę. Bez wątpienia przyczyni się do tego kolekcja marki JellyMonster, która oparta jest na motywach marynistycznych.

 

Przypominamy, że w tym roku, podczas 9. edycji festiwalu Audioriver, zagrają tacy wykonawcy jak Little Dragon, Trentemøller live, Naughty Boy, Loco Dice, Camo & Krooked Present Zeitgeist, Pretty Lights, 2manydjs, Booka Shade live, Maetrik, John Digweed, Nina Kraviz czy Brodinski.

 

Pozostałych artystów i więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia www.audioriver.pl!

 

tagi: Audioriver | Audioriver Fashion Day | targi mody niezależnej | Zuo Corp+ | Dream Nation | Lous | Risk made in warsaw |

podobne artykuły