PL / EN
ANNE HATHAWAY W OKŁADKOWEJ SESJI VOGUE US

ANNE HATHAWAY W OKŁADKOWEJ SESJI VOGUE US

Niedawno wyszła za mąż i obecnie jest u szczytu kariery filmowej. Anne Hathaway, gwiazda grudniowego wydania amerykańskiego Vogue opowiada o roli swojego życia a w sesji Annie Leibovitz pokazuje, że nigdy nie była tak szczęśliwa jak teraz.

Na początku 2013 roku swoją kinową premierę będzie miał jeden z najbardziej wyczekiwanych musicali ostatnich lat - Nędznicy, w których u boku Hugh Jackmana i Russela Crowe aktorka Anne Hathaway zagrała rolę życia. W dodatku niedawno do prasy trafiły także informacje i potajemnie zrobione zdjęcia ze ślubu aktorki, o którym wiadomość miała nie dostać się do opinii publicznej.

 

Amerykanka jest bowiem obecnie u szczytu kariery filmowej i po wielu latach gry czuje, że jest w odpowiednim miejscu i być może to właśnie jest przeznaczenie. Jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek i taką właśnie Anne uchwyciła w okładkowej sesji dla grudniowego wydania Vogue US znakomita Annie Leibovitz. Ubrana w projekty Ralpha Laurena i Valentino aktorka pokazuje, że jest spełniona, znalazła prawdziwą miłość i obecnie znajduje się w najlepszym momencie swojego życia.

 

Zdjęciom towarzyszy obszerny tekst o aktorce a w numerze znajdziemy jeszcze jedną sesję z Anne, w której towarzyszy jej główna obsada Nędzników.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Anne Hathaway | Annie Leibovitz | Vogue | Vogue US |

podobne artykuły