PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANNA MUCHA W SESJI DLA REEBOK EASYTONE AUTORSTWA ALDONY KACZMARCZYK

ANNA MUCHA W SESJI DLA REEBOK EASYTONE AUTORSTWA ALDONY KACZMARCZYK

Nowa ambasadorka Reebok EasyTone Anna Mucha udowadnia, że pracować nad sylwetką możemy także w trakcie wykonywania codziennych aktywności. 

Wybór Anny Muchy na nową ambasadorkę Reebok EasyTone w Polsce nie był przypadkowy. Aktorka spektakularnym wypracowaniem zadbanej sylwetki udowodniła, że najlepszym przyjacielem kobiety jest nie tylko zdrowa dieta, ale i uzupełniające ją aktywności. Dziś, po urodzeniu dziecka, Anna Mucha nadal prezentuje fantastyczną figurę, jednak wciąż stawia na ruch, który pomaga jej wrócić do formy sprzed ciąży.

 

Anna Mucha jako ambasadorka marki przyjęła wyzwanie Reebok EasyTone i postanowiła sprawdzi skuteczność obuwia EasyTone, chodząc w nim przez 12 tygodni. A ponieważ przy wychowywaniu dziecka brakuje jej czasu, by regularnie uczęszczać na siłownie, będzie dbać o kondycję i figurę podczas wykonywania codziennych czynności – spacerów z dzieckiem, spotkań z przyjaciółmi czy zakupów.

 

Od zawsze wiadomo, że „Mucha nie siada” i to głównie ruch i ćwiczenia są sekretem mojej sylwetki. W moim zawodzie praca nad ciałem jest równie istotna, jak praca nad rolą. Niestety nie zawsze mogę znaleźć czas na ćwiczenia na siłowni, a zależy mi żeby jak najszybciej wrócić do formy. Dzięki Reebok EasyTone nie tylko nie czuję presji związanej z ciężkimi treningami, ale mogę czerpać jeszcze więcej satysfakcji z codziennych aktywności. Dlaczego? Ponieważ nosząc buty Reebok EasyTone każdego dnia pracuję nad swoją sylwetką.” - skomentowała Anna Mucha.

 

Technologia butów EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz z systemem transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu, jak pokazują najnowsze badania, obuwie EasyTone pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową średnio o 2,5%*. Jako dodatek do kolekcji obuwia, Reebok oferuje również specjalną odzież.

Autorką zdjęć do sesji jest Aldona Kaczmarczyk Zobaczcie, jak prezentuję się Anna Mucha.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Anna Mucha | Reebok | Reebok EasyTone | Aldona Kaczmarczyk |

podobne artykuły