Logotyp serwisu lamode.info
ANNA JAGODZIŃSKA W REKLAMIE DIORSNOW

ANNA JAGODZIŃSKA W REKLAMIE DIORSNOW

Piękna polska top modelka po raz kolejny współpracuje z jednym z najsłynniejszych domów mody – zobacz Annę Jagodzińska w reklamie Diorsnow!

Niedawno pisaliśmy o stylowym powrocie Anny Jagodzińskiej do świata mody. Dziś chcemy to potwierdzić prezentując najnowszą reklamę telewizyjną Diorsnow z udziałem pięknej polskiej top modelki.

 

Lodowe, blado-niebieskie tęczówki, nieskazitelna cera, mrożące krew w żyłach spojrzenie, nawet Królowa Śniegu nie może równać się z Anią. W spocie reklamowym wyprodukowanym przez jeden z najsłynniejszych francuskich domów mody na świecie modelka zachwyca perfekcyjnymi rysami twarzy. Nic więc dziwnego, że została ona wybrana do promocji rozjaśniającej linii kosmetyków Diorsnow, która przeznaczona jest przede wszystkim na rynek azjatyki. Jak powszechnie wiadomo na tym rozległym kontynencie wszystkie kobiety stosując codziennie kremy rozjaśniające, dzielnie walczą o to, aby ich cera była jak najjaśniejsza. Każda Japonka, Wietnamka, Koreanka czy Chinka pragnie mieć doskonałą, alabastrową skórę niczym legendarna gejsza.

 

Dior wierzy, że tylko Anna Jagodzińska może skutecznie zachęcić Panie do zakupu kosmetyków Diorsnow. A Wy co sądzicie o tej reklamie? Obejrzyjcie koniecznie!

 

źródło: www.youtube.com

tagi: Diorsnow | DIOR | Anna Jagodzińska |

podobne artykuły