PL / EN
ANNA JAGODZIŃSKA W KAMAPANII DIOR CROISETTE MAKEUP NA LATO 2012

ANNA JAGODZIŃSKA W KAMAPANII DIOR CROISETTE MAKEUP NA LATO 2012

Polska top modelka powraca w wielkim stylu – najpierw kampania reklamowa Dior Diorsnow Icy Halos na wiosnę 2012, a teraz Dior Croisette Makeup lato 2012. Zobacz Anię Jagodzińską dla Dior’a!

Po tym jak w 2010 roku Anna Jagodzińska wystąpiła w kampanii reklamowej Dolce&Gabbana Light Blue chwilowo słuch o niej zaginął. O Polce zrobiło się ponownie głośno, kiedy parę miesięcy temu widziano ją w towrzystwie hollywoodzkiego aktora, Leonardo DiCaprio. Jednak w tym sezonie modelka powraca w wielkim stylu. Najpierw promowała swoją twarzą kolekcję Diorsnow Icy Halos na wiosnę 2012, a teraz pojawiła się w najnowszej kampanii rekalmowej Dior Croisette Makeup lato 2012.

 

Natchnieniem dla domu mody Dior do zaprojektowania szerokiej gamy kosmetyków z kolekcji Dior Croisette Makeup lato 2012 była słoneczna Riwiera Francuska. Błękitne niebo, turkusowe morze, jaskrawe światło słoneczne - projektanci tworząc cienie do powiek, błyszczyki, lakiery do paznokci, pomadki, brązery i róże inspirowali się barwami mieniącymi się na lazurowym wybrzeżu. Delikatna modelka, o słowiańskiej urodzie perfekcyjnie wpasowała się w te klimaty. W kampanii Dior Croisette Makeup Anna Jagodzińska wygląda promiennie i kobieco, ale zarazem intrygująco i nieco kokieteryjnie.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Dior Diorsnow Icy Halos | Dior Croisette Makeup | makeup | DIOR | Anna Jagodzińska |

podobne artykuły