PL / EN
MONIKA JAC JAGACIAK W NAJNOWSZEJ KAMPANII CHANEL BEAUTY – ZOBACZCIE FILMIK

MONIKA JAC JAGACIAK W NAJNOWSZEJ KAMPANII CHANEL BEAUTY – ZOBACZCIE FILMIK

Monika Jac Jagaciak kolejny sezon jest twarzą kampanii Chanel Beauty. Zobaczcie pełen pasji filmik promujący podkład Chanel Vitalumière Aqua Compact.

Monika Jac Jagaciak (Gaga Models) na przemian pojawia się na okładkach w polskich i zagranicznych magazynach, bierze udział w kampaniach światowej sławy, jak i rodzimych marek. Ostatnio prezentowaliśmy Wam filmik z jej udziałem, jaki powstał przy okazji sesji dla magazynu Take Me, tym razem zapraszamy do obejrzenia klipu reklamowego marki Chanel Beauty, której już kolejny sezon jest twarzą.

 

Filmik promuje podkład Chanel Vitalumière Aqua Compact, który sprawić ma, że cera pozostanie nieskazitelnie gładka i naturalna, w takiej więc konwencji zaprezentowany został w reklamie. Monika Jac Jagaciak sprawia wrażenie bardzo zrelaksowanej i odprężonej, a jej cera mimo (z pewnością) wielu godzin intensywnej pracy pozostaje promienna.

 

Ostatnio polska top modelka w rankingu models.com przesunęła się w dół o dwa oczka i zajmuje obecnie 11. pozycję czy myślicie, że słusznie?

 

 

 

Źródło: youtube.com

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Monika Jac Jagaciak | Chanel Vitalumière Aqua Compact | Chanel |

podobne artykuły