PL / EN
ANNA DELLO RUSSO NA IMPREZIE Z OKAZJI INAUGARCJI KOLEKCJI AdR FOR H&M

ANNA DELLO RUSSO NA IMPREZIE Z OKAZJI INAUGARCJI KOLEKCJI AdR FOR H&M

27. września w Paryżu Anna Dello Russo w modnym klubie Paradis Latin w otoczeniu gwiazd m.in. Petera Dundasa, Constance Jablonski i Rachel Zoe świętowała inaugarcję swojej kolekcji dla H&M.

27. września w szczytowym momencie paryskiego fashion week gwiazdy światowego show biznesu z Anną Dello Russo na czele spotkały się w nocnym klubie Paradis Latin, by świętować inaugurację kolekcji Anna Dello Russo for H&M.

 

Linia sygnowana przez Dello Russo pojawi się w 140 sklepach H&M na całym świecie już 4. października, na co z pewnością wielu fanów biżuterii, butów i dodatków czeka z wielką niecierpliwością. Wśród gości, którzy pojawili się na imprezie byli m.in. Azealia Banks, Rachel Zoe, Poppy Delevingne, Peter Dundas, Karlie Kloss, Constance Jablonski i Isabeli Fontana.

 

“Chcieliśmy zapewnić gościom niesamowite przeżycie – zaczynając od czerwonego dywanu, a na parkiecie skończywszy. Przygotowaliśmy niezwykłe kabaretowe show, będące klasyczną paryską rozrywką. Wokół mnie pojawiła się armia kopii mnie ubranych w najnowszą kolekcję zaprojektowaną dla H&M. Nadmiar bowiem to dla mnie sukces” – skomentowała wieczór Anna.

 

“Przyjęcie było idealnym sposobem na promocję kolekcji. Mam nadzieję, ze nasi klienci czekają na nią z podekscytowaniem” – skomentowała Margareta van den Bosch, Creative Advisor w H&M

 

Wybieracie się do sklepów H&M 4. października?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Anna Dello Russo | Anna Dello Russo dla H&M | Anna Dello Russo for H&M | H&M |

podobne artykuły