PL / EN
ANJA RUBIK W OKŁADKOWEJ SESJI DLA MAGAZYNU PANI

ANJA RUBIK W OKŁADKOWEJ SESJI DLA MAGAZYNU PANI

Zobaczcie efekty współpracy Anji Rubik i Marcina Tyszki na łamach majowego numeru magazynu PANI. To jednak nie koniec wspólnych projektów duetu!

Dobre, bo polskie! Zawsze kibicujemy naszym rodakom, którzy za granicą odnoszą znaczące sukcesy i pokazują, że też mamy zdolnych i wciąż rozwijających się ludzi. Z wiadomych powodów, szczególnie bliska jest nam jednak branża mody, w której także możemy poszczycić się mocną reprezentacją. Tym razem, jej dwa mocne punkty, spotkały się by wspólnie stworzyć kolejne projekty.

 

Top modelkę Anję Rubik wciąż możemy podziwiać, co rusz na kolejnych frontowych stronach światowych magazynów. Jednak tym razem równolegle z najnowszym numerem Vogue Mexico do kiosków w Polsce trafił majowy numer magazynu PANI. Na obu okładkach pojawiła się ta obecnie najpopularniejsza Polka w modelingu.

 

Zarówno przy meksykańskiej biblii mody jak i wydaniu polskiego pisma Anja współpracowała z jednym z najbardziej znanych fotografów w naszym kraju – Marcinem Tyszką. Jak wida, to duet na światowym poziomie, jednak niezmiernie cieszy, że tym razem spotkał się na łamach polskiego magazynu, efektem, czego jest szeroko komentowana sesja okładkowa – jedna z najlepszych, jakie ostatnio mogliśmy podziwiać w naszym kraju.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marcin Tyszka | PANI | Vogue Mexico | Anja Rubik |

podobne artykuły