Logotyp serwisu lamode.info
PRYWATNE ZDJĘCIA ANJI RUBIK PODCZAS FASHION’S NIGHT OUT

PRYWATNE ZDJĘCIA ANJI RUBIK PODCZAS FASHION’S NIGHT OUT

Fashion’s Night Out to wielka impreza, w której biorą udział najważniejsze osoby świata  mody. Top modelka Anja Rubik spędziła tę noc z przyjaciółmi - Emmanuelle Alt, Natashą Poly, Isabeli Fontaną, Peterem Dundasem i Jean-Paulem Gaultier. Zobacz, jak się bawili!

Podczas jednej z wczesnojesiennych nocy cały świat staje się wielkim świętem mody. Impreza Fashion’s Night Out to wieczrone zakupy w butikach luksusowych marek we wszystkich stolicach mody, od Nowego Jorku aż po Paryż. 

 

Tegoroczna edycja odbyła się 8. września. Jak co roku, w wydarzeniu wzięły udział czołowe postaci świata mody – projektanci, styliści, fotografowie, dziennikarze, modelki, wśród nich – Anja Rubik, oraz gwiazdy i znane osobistości, jak na przykład ksieżniczka Monaco - Charlotte Casiraghi.

 

Polska top modelka spędziła tę noc w Paryżu z koleżankami z branży – Isabeli Fontana i Natashą Poly, z redaktor naczelną Vogue Paris, Emmanuelle Alt oraz projektantami Jean-Paulem Gaultier i Peterem Dundasem. Anja podczas imprezy prezentowała się, jak zwykle, pięknie i naturalnie – we wzorzystej mini sukience z kolekcji Balmain Resort 2012, sandałkach na obcasie i czarnej marynarce. Mocny makijaż oczu i rozpuszczone, niedbale potargane włosy podkreśliły urodę i seksapil Polki.

 

Zajrzyj do galerii i zobacz prywatne zdjęcia Anji z tej wielkiej modowej imprezy!

tagi: Fashion's Night Out | Isabeli Fontana | Natasha Poly | gwiazdy | stylizacje gwiazd | Anja Rubik |

podobne artykuły