Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK DLA MICHAEL KORS RESORT 2017

ANJA RUBIK DLA MICHAEL KORS RESORT 2017

Polską topmodelkę sfotografował Mario Testino

Ambasadorką kolekcji Michael Kors Collection na sezon resort 2017 została Anja Rubik. Autorem „kurortowej” kampanii jest ikona fotografii – Mario Testino.

 

Anja Rubik x Michael Kors x Mario Testino

 

Anja miała okazję współpracować z amerykańskim projektantem, ale tylko przy pokazach. W końcu dwie strony spotkały się również przy projekcie wizerunkowym. Wieloletnią znajomością zawodową mogą się za to pochwalić modelka z fotografem. Polka stawała przed obiektywem mistrza m.in. w wielu sesjach dla Vogue`a, kampaniach Furli czy wzięła udział w autorskim projekcie Testino – Towel Series. Jeżeli natomiast wziąć pod uwagę współpracę na linii projektant – fotograf, to można powiedzieć, że Mario Testino jest etatowym pracownikiem Korsa, bowiem fotografuje dla niego nieprzerwanie od 2004 roku.

 

Michael Kors Collection resort 2017

 

Kampania międzysezonowej kolekcji Michaela Korsa sugeruje, że odzież i dodatki z amerykańską metką doskonale pasują na urlop. Autor linii proponuje wypoczynek na jachcie, a do walizki poleca spakować garderobę w stylu luksusowego marine. Modelka prezentuje sukienkę mini ze złotymi kołami eksponującą plecy, top bez ramiączek w pasy, spódnicę z głębokimi wycięciami, sandały na obcasie, dwie torebki ze złotym wykończeniemi, białe okrągłe okulary oraz plecione białe bransolety.

 

Jak Wam się podoba kolekcja i kampania z udziałem Anji?

tagi: kampania | resort 2017 | MICHAEL KORS | Anja Rubik |

podobne artykuły