PL / EN
IZA MICHALSKA - NEW FACE AGENCJI UNCOVER MODELS

IZA MICHALSKA - NEW FACE AGENCJI UNCOVER MODELS

Pierwsze zlecenie i od razu Paryż!

Iza Michalska to ten typ modelki, który tylko czeka, by zostać odkrytym. Pierwsze zlecenie w Paryżu pod skrzydłami MP Paris realizowała już trzy tygodnie po podpisaniu umowy z agencją matką. Dostrzeżona przez skauta Uncover Models podczas organizowanego przez niego konkursu Teen’s Top Model w Olsztynie, rozpoczęła błyskawiczną, przyprawiającą o zawrót głowy karierę.

 

Także Paryż przyjął Izę z otwartymi ramionami: przed obiektywem samego Paolo Roversi Iza debiutowała w edytorialu z biżuterią Diora. Dalej posypały się zlecenia z Mediolanu, Nowego Jorku oraz Tokio.

 

W swoim portfolio Iza ma też liczne okładki i edytoriale: jak donosi prestiżowy portal models.com pojawiała się m.in. w sesjach dla Elle Kazachstan i Japan, Wonderland Magazine, Perk Magazine, Numero Tokyo oraz Spur Magazine.

 

Sezon wiosna lato 2017 to także wybiegowy sukces modelki w trakcie fashion weeka w Mediolanie, gdzie Iza szła w pokazie marki Arthur Arbesser oraz w Londyniew roli jednej z bohaterek prezentacji marki Shrimps.

 

Trzeba przyznać, że jak na debiutantkę modelka może pochwalić się imponującym dorobkiem! Trzymamy kciuki za kolejne realizacje.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Iza Michalska | uncover models | new face | modelki |

podobne artykuły