PL / EN
ALICE POINT DLA JUSTYNA CHRABELSKA LIMITED COLLECTION 2014

ALICE POINT DLA JUSTYNA CHRABELSKA LIMITED COLLECTION 2014

Projektantka Justyna Chrabelska, blogerka Alicja Zielasko i fotograf Kuba Dąbrowski połączyli siły! Zobaczcie efekt ich współpracy – zdjęcia wizerunkowe limitowanej kolekcji bluz.

Każde z nich od lat wypracowywało własną estetykę. Niebanalną, charakterystyczną i bardzo subtelną. Teraz na kilkunastu zdjęciach wspólnie uchwycili swój dorobek.

 

Projektantka Justyna Chrabelska do swojej najnowszej sesji wizerunkowej zaprosiła mieszkającą w Londynie Alicję Zielasko, autorkę alicepoint.com. Znana blogerka na zaledwie kilka godzin opuściła stolicę Wielkiej Brytanii - wszystko po to, by stanąć przed obiektywem Kuby Dąbrowskiego, jednego z najlepszych polskich fotografów, który na swoim koncie ma współprace zarówno z tytułami z rodzimego rynku jak i z zagranicznymi, m.in. prestiżowym portalem wwd.com. Efekt? Zdjęcia wizerunkowe limitowanej kolekcji bluz z falbankami Justyny Chrabelskiej na rok 2014. Premiera tych od lat flagowych produktów projektantki odbyła się podczas świątecznego spotkania w shoroomie, o którym pisaliśmy tutaj. Tym razem bluzy zyskały nową paletę kolorystyczną od bordo po melanżowy brąz, a także deseń zimowej kraty.

 

Styl Alice Point – połączenie estetyki londyńskiej ulicy z nutką glamour, romantyczne kadry Kuby Dąbrowskiego i funkcjonalna moda Justyny Chrabelskiej wspólnie stworzyły klimatyczną historię na kilkunastu fotografiach. Sprawdźcie sami!

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Justyna Chrabelska | Alice Point | Kuba Dąbrowski | limited colletion 2014 | blog | kampania |

podobne artykuły