PL / EN
ALEXANDER WANG DLA H&M!

ALEXANDER WANG DLA H&M!

News dnia, gratka dla wszystkich fanów projekntanta i kolaboracji znanej sieciówki - Alexander Wang stworzy kolekcję dla H&M!

Do tej pory nie udzielał się na Instagramie, a mimo to jego pusty profil śledziły tysiące użytkowników. Jakie musiało być ich zaskoczenie, gdy o północy czasu wschodniego pojawił się tam pierwszy wpis. W dodatku z taką wiadomością! Zamieszczono bowiem wideo, które jest zapowiedzią najnowszej kolaboracji Alexandra Wanga z marką H&M! Oznacza to, że młody projektant, działający pod szyldem autorskiej marki i obejmujący stanowisko dyrektora kreatywnego domu mody Balenciaga, dołączył do m.in. Isabel Marant, Karla Lagerfelda, Versace, Lanvin, Soni Rykiel czy Jimmiego Choo, i stworzy kolekcję dla popularnej sieciówki!

 

W kolekcji Alexander Wang x H&M znajdziemy ubrania i akcesoria zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ale także przedmioty codziennego użytku. Jak wybór argumentuje Margareta van den Bosch, Creative Advisor H&M? „Alexander Wang to jeden z najważniejszych głosów w dzisiejszym świecie mody. Dokładnie rozumie, co ludzie chcą nosić i dostarcza im to z zaraźliwą energią i pasją. Jestem bardzo podekscytowana, że w tym roku z nim pracujemy”.

 

Jak przyznał sam projektant „Jestem zaszczycony mogąc pracować nad tą kolekcją z H&M. Praca z ich zespołem to proces ekscytujący i pełen radości. Są otwarci na przekraczanie kolejnych granic i budowę wspólnej platformy, w ramach której obie strony mogą inspirować się nawzajem. Efektem jest kolekcja, która daje szerokiej klienteli wspaniałą możliwość doświadczenia elementów mojej marki i bliskiego mi stylu życia”.

 

Ostatnia scena krótkiego filmu, po wcześniejszym odliczaniu, zatrzymuje się na cyfrach 11.06. Czyżbyśmy kolekcji Alexander Wang dla H&M mieli spodziewać się w listopadzie? My nie możemy się doczekać, a co Wy myślicie o tym wyborze?

 

źródło: youtube.com

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Alexander Wang | Alexander Wang dla H&M | projektanci dla H&M | kolaboracja H&M | współpraca H&M | H&M |

podobne artykuły