PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
AGENCJA CRUSO PUBLIC RELATIONS POSZUKUJE STAŻYSTY

AGENCJA CRUSO PUBLIC RELATIONS POSZUKUJE STAŻYSTY

Interesuje Cię branża Public Relations? Zgłoś się na staż i dołącz do zespołu firmy Cruso Public Relation. Sprawdź szczegóły oferty!

Agencja Cruso Public Relations istnieje na rynku od ponad dziewięciu lat. Firma oferuje usługi m.in.: z zakresu PR-u marki, i PR-xu firmy oraz działania skierowane bezpośrednio do partnerów biznesowych czy organizację wydarzeń specjalnych. Doświadczony, dynamiczny i zaangażowany w pracę zespół ludzi, tworzących Cruso Public Relations utożsamia się z misją Agencji, którą jest nieustanne i rzetelne komunikowanie wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

 

 

Aktualnie Agencja Public Relations poszukuje młodej, dynamicznej osoby na bezpłatny staż do sekretariatu firmy.

 

 

Oferujemy:

 

- Przyjemną i twórczą atmosferę pracy;

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (wszechstronność wykonywanych zadań - wsparcie działu logistycznego i PR);

- Możliwość zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu;

 

 

Wymagania:

 

. Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

. Wysoka kultura osobista;

. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

. Umiejętność pracy zespołowej;

. Podstawowa znajomość zagadnień branży PR, lekkie pióro (umiejętność pisania informacji prasowych, dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point);

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: mpaciorek@cruso.pl. W tytule prosimy o wskazanie nazwy stanowiska. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: kariera | ogłoszenie o pracę | Cruso Public Relations |

podobne artykuły