PL / EN
ADAM KASZEWSKI W LOOKBOOKU JEAN PAUL GAULTIER JESIEŃ ZIMA 2013/14

ADAM KASZEWSKI W LOOKBOOKU JEAN PAUL GAULTIER JESIEŃ ZIMA 2013/14

Okrzyknięty odkryciem Jeana Paula Gaultiera polski model nie zwalnia tempa! Poznajcie Adama Kaszewskiego, który ostatnio pojawił się w najnowszym lookbooku projektanta na jesień zimę 2013/14.

Zadebiutował na wybiegach tegorocznych zimowych tygodni mody, ale to był dopiero początek prężnie rozwijającej się kariery 20-latka. Otworzył wówczas pokaz Jeana Paula Gaultiera, który w tym sezonie ponownie zaprosił Adama Kaszewskiego do współpracy.

 

Tym razem model z AS Management pojawił się w lookbooku francuskiego projektanta na jesień zimę 2013/14 oraz został wybrany do prezentacji kolekcji podczas paryskiego tygodnia mody na wiosnę lato 2014, a także niebawem zadebiutuje w najnowszym wideo prezentującym najnowsze projekty Gaultiera.

 

Polak na swoim koncie ma także pierwszą okładkową sesję dla włoskiego LUI Magazine, a jego zdjęcia niedawno ukazały się w londyńskim i-D Magazine. Wszystkie fotografie znajdziecie w galerii tuż obok lookbooka Jean Paul Gaultier jesień zima 2013/14, który miejmy nadzieję jest kolejnym przypieczętowaniem świetnie zapowiadającej się kariery Adama Kaszewskiego. Trzymamy kciuki!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Jean Paul Gaultier | Adam Kaszewski | lookbook jesień zima 2013/14 | AS Management |

podobne artykuły