Logotyp serwisu lamode.info
ADAM DRIVER I DARIA WERBOWY W SESJI DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE US

ADAM DRIVER I DARIA WERBOWY W SESJI DLA WRZEŚNIOWEGO VOGUE US

Adam Driver, odtwórca jednej z głównych ról w serialu „Girls” i Daria Werbowy w sesji „Wild Irish Rose” autorstwa Annie Leibovitz dla wrześniowego wydania amerykańskiego Vogue’a. Zobaczcie!

Jeśli oglądaliście serial „Girls”, to z pewnością znacie Adama Sacklera. Nie jedna dziewczyna zazdrościła Hannie Horwath takiego chłopaka. Nie jest typowym ciachem z hollywoodzkich produkcyjniaków, a jednak nie może odgonić się od tłumów wzdychających do niego adoratorek. Serialowy Adam to ideał, którego wiele dziewczyn chciałoby spotkać w życiu, a nie na okładce kolorowego magazynu.

 

A jednak to drugie staje się bardziej prawdopodobne, bo odtwórca roli Adama (Adam Driver), ostatnio wcielił się w rolę modela i pozuje razem z Darią Werbowy we wrześniowej sesji dla amerykańskiego Vogue’a. Aktor i kanadyjska modelka pojawili się przed obiektywem Annie Leibovitz, a za ich stylizacje odpowiadała Grace Coddington. Tłem całej historii stały się zielone, górskie krajobrazy Irlandii. Adam oczywiście nie wychodzi ze swojej roli romantycznego kochanka.

 

Jego serialowy bohater pewnie wolałby spędzać czas, zamknięty w czterech ścianach swojego mieszkania, niż pozować na sesjach zdjęciowych. Drugiemu Adamowi raczej nie przeszkadza rola modela, bo tuż po zakończeniu zdjęć do Vogue US, pobiegł na plan jesiennej kampanii marki GAP, której właśnie został twarzą. 

 

tagi: Adam Driver | Daria Werbowy | Vogue US wrzesień 2013 | Vogue US | Annie Leibovitz |

podobne artykuły