PL / EN
„THE WHITE QUEEN”” - SASKIA DE BRAUW W OBIEKTYWIE PAOLO ROVERSIEGO DLA WRZEŚNIOWEGO WALLPAPER

„THE WHITE QUEEN”” - SASKIA DE BRAUW W OBIEKTYWIE PAOLO ROVERSIEGO DLA WRZEŚNIOWEGO WALLPAPER

Nie jest to z pewnością typowa bajka o złej królowej śniegu. Zobaczcie surrealistyczną sesję Saskii De Brauw, Paolo Roversiego i Linder Sterling z wrześniowego wydania magazynu Wallpaper.

Trudno o jakiekolwiek rozczarowanie, kiedy w jednej sesji widzi się takie nazwiska jak Saskia De Brauw, Paolo Roversi i Linder Sterling. Na łamach wrześniowego magazynu Wallpaper, będącego doskonałym źródłem informacji z zakresu sztuki, mody, designu i architektury, spotkali się dwójka artystów i ich muza.

 

Saskia De Brauw, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, pozuje przed obiektywem jednego z najciekawszych współczesnych fotografów mody, Paolo Roversiego. Wisienką na torcie jest tutaj współpraca ze znaną brytyjską artystką Linder Sterling.


„The White Queen”, bo tak brzmi tytuł sesji, jest doskonałym połączeniem estetyki Roversiego z artystycznym fotomontażem Linder. Pojawiają się echa uwielbianego przez włoskiego fotografa neopiktorializmu, jednak cała koncepcja estetycznie przypomina bardziej jego edytorial „Lost In Details” (Vogue Italia, marzec 2012). Całość uzupełniają monochromatyczne stylizacje Isabelle Kountoure i nowoczesne wzornictwo.


Zobaczcie efekty!

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Saskia De Brauw | Paolo Roversi | Linder Sterling | Wallpaper wrzesień 2013 | Wallpaper |

podobne artykuły