PL / EN
ADA KRAKOWIAK - NEW FACE D`VISION

ADA KRAKOWIAK - NEW FACE D`VISION

Nowa twarz czołowej polskiej agencji w "księżniczkowej" sesji!

Imię i nazwisko: Ada Krakowiak

Agencja matka: D`VISION

Wzrost: 171 cm

Wymiary: 77-54-84 cm

Kolor oczu: zielony

Kolor włosów: blond

Rozmiar butów: 39

 

Pierwsze kroki Ady w modelingu

 

Na początku września D`VISION pochwaliło się swoją nową podopieczną - Adą Krakowiak. "W modelingu znalazłam się całkiem przypadkiem. Nigdy wcześniej nie myślałam o tym, aż w pewnym momencie zaczęli pisać do mnie skauci z różnych agencji, niestety wtedy byłam za niska..." - wspomina Ada, dzisiaj uczennica 3 klasy gimnazjum. Potencjał w nastolatce dostrzegła jednak Karolina Romuk-Wodoracka, scouka D`VISION i od razu po pierwszym spotkaniu, dziewczyna podpisała z agencją kontrakt.

 

Ada Krakowiak x Koty2

 

Pierwsze zdjęcia Adzie wykonał duet fotografów Koty2 i po testach zdecydował się zaprosić debiutantkę do swojego projektu "Princess": "Spotkaliśmy się na pierwszej sesji, ale zobaczyliśmy w niej potencjał nie tylko w pięknej buzi, ale w pozowaniu, ukazywaniu uczuć. Bardzo nam pasuje emocjonalnie, jest niezwykle otwarta na wskazówki" - artyści nie kryli zadowolenia z współpracy.

 

 

"Teraz mam nadzieję, że będę się ciągle rozwijać i zdobywać doświadczenie, dlatego czekam na nowe wyzwania" - powiedziała na koniec Ada. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć nieustannego rozwoju, inspirujących wyzwań i samych sukcesów!

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Koty2 | D`VISION | new face | modelki |

podobne artykuły