PL / EN
MALLY&CO - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016

MALLY&CO - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016

Poznajcie rebeliantkę w mundurku od polskiej marki!

Koniec z jesienno-zimowym marazmem! W nowym sezonie Mally&Co przedstawia stylowe rebeliantki i prezentuje kampanię pod hasłem "The Spirit of Freedom".

 

Jeżeli pory roku mogłyby być oceniane pod względem stylu, to jesień i zima wypadałyby w porównaniu do wiosny i lata bardzo niekorzystnie. Szara, mroźna aura nie zachęca do fantazji  w stylizacji, na ulicach królują bezkształtne puchowe kurtki i depresyjne kolory. Mally&Co mówi temu dość i zabiera nas w "podróż bez trzymanki". Dostajemy bilet na wyprawę i co otrzymujemy?

 

Kolekcja Mally&Co jesień zima 2016/17

 

Naszymi przewodniczkami będą kobiety-rebeliantki, które kochają życie z wzajemnością i czerpią z niego całymi garściami. Pokażą nam, co i jak nosić w tym sezonie, żeby czuć się komfortowo, a jednocześnie wyglądać stylowo. Na prowadzenie wysuwa się oczywiście sztandarowy projekt polskiej marki - kożuch o dopasowanym kroju, tym razem w nowej odsłonie. W szafie wyzwolonej dziewczyny znajdą się również rockowe kurtki (zarówno klasyczne ramoneski, jak i bomberki) oraz spodnie, zamszowe koszule, seksowne sukienki i spódnice mini.

 

Kampania Mally&Co jesień zima 2016/17

 

Sesja zdjęciowa promująca kolekcję na sezon jesień zima 2016/17 została zrealizowana w hotelu The Yard w Mediolanie. Autorem fotografii jest Krzysztof Adamek, który w swoim obiektywie uchwycił Martę Żukowską oraz Martą Hermanowicz. Make-upem i fryzurami modelek zajęła się artystka Ilaria Combe.

 

Jeżeli chcecie dołączyć do grona stylowych rebeliantek Mally&Co, odwiedźcie butik marki na ulicy Mokotowskiej 40 w Warszawie lub zajrzyjcie do naszego sklepu online, w którym dostępne są nowości z jesienno-zimowej kolekcji - polecamy!

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Mally&Co | kampania | jesień zima 2016 |

podobne artykuły