PL / EN
ZUZANNA BIJOCH W OBIEKTYWIE DAVIDA SIMSA W BRYTYJSKIM VOGUE

ZUZANNA BIJOCH W OBIEKTYWIE DAVIDA SIMSA W BRYTYJSKIM VOGUE

Jedna z najlepszych polskich modelek, Zuzanna Bijoch, przed obiektywem jednego z najlepszych brytyjskich fotografów Davida Simsa. Koniecznie zobaczcie sesję The finest line w Vogue UK.

W marcowym wydaniu brytyjskiego magazynu Vogue (nr 03/2012) opublikowano sesję zdjęciową The finest line z udziałem polskiej top modelki Zuzanny Bijoch. Autorem zdjęć w sesji jest sam David Sims, a za stylizacje odpowiada Joe McKenna.

 

Zamieszczone zdjęcia Davida Simsa przedstawiają Zuzannę Bijoch w stylizacjach bazujących na minimalistycznych kolekcjach wiosna lato 2012 znanych marek.

 

Zuzanna ma na sobie m.in. futurystyczny płaszcz Balenciaga, zestaw top plus plisowana spódnica z szerokim pasem Phoebe Philo dla Cèline, bardzo prostą sukienkę maksi Calvin Klein i czarną, żakardową suknię z bufiastymi rękawami projektu Dries Van Noten.

 

David Sims to jeden z tych fotografów, z którymi każdy chciałby pracować. Autor kampanii m.in. Calvin Klein i Alexander McQueen i Miu Miu jest mistrzem w swoim fachu. Zuzanna Bijoch z kolei świetnie zachowuje się przed obiektywem. Jest naturalna i bardzo plastyczna. Podobają Wam się efekty pracy tego duetu?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: David Sims | editorial | Vogue UK | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły