PL / EN
NA POGRANICZU SZTUKI I MODY UŻYTKOWEJ – KOLEKCJA EDYTY JERMACZ NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012

NA POGRANICZU SZTUKI I MODY UŻYTKOWEJ – KOLEKCJA EDYTY JERMACZ NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012

Edyta Jermacz umiejętnie łączy elementy sztuki i abstrakcji w modzie użytkowej. Zobaczcie zdjęcia najnowszej kolekcji na sezon jesień zima 2012 wykonane przez Jacka Nerkulina.

Moda nie musi być zawsze glamour, nie musi też być użytkowa. Moda może być sztuką i tym samym skłaniać do refleksji i głębszych przemyśleń. Może być też połączeniem tych dwóch poprzednich pojęć i w takiej interpretacji widzimy ją oczami projektantki Edyty Jermacz w jej najnowszej kolekcji na sezon jesień zima 2012 zatytułowanej Infekcja.

 

Główną jej myślą jest infekcja, jako proces przejmowania kontroli nad ciałem - poszczególne modele obrazują kolejny stopień dominowania czerni i zarastania sylwetki motywami organicznymi.

 

Odkąd Edyta Jermacz zaczęła pracować pod własnym nazwiskiem może pozwolić sobie na pełną swobodę wyrażenia siebie i swoich emocji, bez potrzeby konsultowania swojej wizji z innymi. Ta bezkompromisowość da się wyczuć także w przypadku sesji zdjęciowej, wykonanej przez Jacka Narkieluna. Fotograf na swoim koncie ma współpracę z wieloma polskimi projektantami,  a także sesje do modowych magazynów.

 

Dająca do myślenia koncepcja, niesztampowe podejście do projektowanie - jak podoba się Wam najnowsza kolekcja projektantki?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Edyta Jermacz | Jacek Narkielun | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły