Logotyp serwisu lamode.info
KAMPANIA REKLAMOWA BURBERRY NA WIOSNĘ LATO 2012

KAMPANIA REKLAMOWA BURBERRY NA WIOSNĘ LATO 2012

Burberry prezentuje kampanię reklamową na wiosnę lato 2012, w której elegancja, klasyka i prostota miesza się z ogromną dawką pozytywnej energii, uroku i wiosennej świeżości.

Piękne – to pierwszy przymiotnik, jaki nasuwa się na myśli na widok zdjęć z kampanii reklamowej Burberry na wiosnę lato 2012. Klasyczne, idealnie skrojone płaszcze i garnitury odszyte jak marzenie są od lat głównym powodem do dumy dla domu mody Burberry. Ale w najnowszej kampanii Christopher Bailey po raz kolejny udowadnia, że elegancja i prostota to nie nuda. Słomkowe wykończenia, intensywne kolorowe, skórzane obszycia, kołnierze zdobione drewnianymi koralikami, wzorzyste desenie – na zdjęciach wyraźnie widać, że każdy element garderoby został wzbogacony o nowoczesny wzór lub element ozdobny.

 

Burberry od paru sezonów zatrudnia do kampanii reklamowych gorące gwiazdy na topie, dlatego przy poprzednich kampaniach postawili na Emmę Watson i Rosie Huntington-Whiteley. Do wiosenno-letnich zdjęć brytyjska marka zaprosiła młodego, przystojnego aktora, który ostatnio pojawił się w filmie Mój tydzień z Marylin – Eddie’go Redmayn’a i urodziwą modelkę Carę Delevingne. Zarówno wybrani modele, jak i sesja zrobiona przez Mario Testino, idealnie, wręcz po mistrzowsku odzwierciedlają styl i klimat marki. Wybitny fotograf mody zrobił przejrzyste, pełne intensywnych kolorów i wyraźnych kształtów zdjęcia. Ujęcia z kampanii są wiosenne i pełne uroku. Widać, że wszyscy na planie świetnie się bawili, bo każda fotografia wprost emanuje pozytywną energią.

 

W naszej galerii prezentujemy nie tylko najnowszą kampanię Burberry, ale również ujęcia z backstage’u – obejrzyj je koniecznie!

 

Musisz również zobaczyć film z kampanii marki na wiosnę lato 2012!

 

3. stycznia 2012 Burberry opublikował na portalu youtube.com film prezentujący kampanię reklamową Burberry na sezon wiosna lato 2012 z udziałem Eddie’go Redmayne’a i Cary Delevingne.

 

www.youtube.com

tagi: Eddie Redmayn | Cara Delevingne | trendy wiosna lato 2012 | BURBERRY |

podobne artykuły