PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA MODELKĘ - GINTA LAPINA

ZOOM NA MODELKĘ - GINTA LAPINA

Pochodząca z Litwy modelka Ginta Lapina obecnie plasuje się na 34. miejscu w rankingu models.com. Przybliżamy Wam jej sylwetkę.

Imię i nazwisko – Ginta Lapina

 

Data i miejsce urodzenia – 30.czerwca 1989 r. Ryga, Łotwa

 

Wzrost 175 cm

 

Wymiary - 81 – 58 – 81 cm

 

Rozwój kariery –  Dwudziestodwuletnia Łotyszka z Rygi rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem w 2005 roku, tuż po przypadkowym spotkaniu z Nilsem Raumanisem, założycielem agencji DANDY. Niemalże od razu trafiła pod skrzydła innej agencji MC2 z siedzibą w Nowym Jorku. Zadebiutowała na nowojorskim Tygodniu Mody w 2008 roku w pokazie Benjamin Cho. Potem przyszedł czas na wybiegi m.in. Marc Jacobs, Louis Vuitton, Dolce&Gabbana, Yves Saint Laurent, Valentino i Bottega Veneta i sesje w największych magazynach mody.

 

Ginta Lapinafot. East News/ Ginta Lapina na pokazach kolekcji wiosna lato 2012 Dsquared2, Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Valentino, Versace

 

Największe osiągnięcia  Ginta Lapina wzięła udział w sesjach dla rosyjskiego, amerykańskiego i włoskiego Vogue, pojawiła się w kampaniach Sportmax i Miu Miu (razem z Lindley Wixon i Daphne Groeneveld) na jesień zimę 2010. Obecnie jest twarzą Yves Saint Laurent Beauty wiosna lato 2012.  W tym sezonie otwierała pokaz Versace w Mediolanie.  

 

Nasza opinia – Bardzo dziewczęca uroda i, mimo wysokiego wzrostu, filigranowa sylwetka sprawiają, że Ginta wybierana jest przez takie marki jak Louis Vuitton, Marc Jacobs czy Valentino. Podobno wespół z anielskimi rysami twarzy idzie także przemiła osobowość. Będziemy obserwować dalszy rozwój kariery.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Ginta Lapina | modelka | top modelka |

podobne artykuły