Logotyp serwisu lamode.info
PREZENTACJA KOLEKCJI LA MANIA PODCZAS TYGODNIA MODY W LONDYNIE!

PREZENTACJA KOLEKCJI LA MANIA PODCZAS TYGODNIA MODY W LONDYNIE!

Polska marka La Mania podbija świat! Czy kolekcja na sezon jesień zima 2012/2013 zdobędzie uznanie podczas London Fashion Week?

Pokaz La Mania na sezon wiosna lato 2012, był z pewnością jednym z najlepszych w ubiegłym roku. Marka postawiła na świeżość, niezależność oraz wysoką jakość – z którą kojarzą się także wszystkie poszczególne projekty.

 

Premiera kolekcji na sezon jesień zima 2012/2013 z pewnością zaskoczy jeszcze bardziej. Odbędzie się bowiem w Londynie, w ramach projektu International Fashion Council, który jest organizowany przez British Council i British Fashion Council w ramach London Fashion Week. Kolekcja zaprezentowana zostanie w Royal Academy of Arts w formie wystawy zatytułowanej Fairy Tale Mania. Tu świat bajkowy będzie przenikał się z realnym życiem, a moda łączyć się ze sztuką. Wystawie towarzyszyć będzie muzyka Jana A. P. Kaczmarka.

 

Moda to sposób na ucieczkę od rzeczywistości. Współczesna bajka. Dzięki niej w każdej chwili możliwa jest spektakularna transformacja naszego wyglądu. Pomaga nam całkowicie zmienid siebie w oczach innych. Jest personalnym, zwizualizowanym oświadczeniem rodzaju osobowości, okazywania uczud, siły. Dzięki niej możliwy jest flirt z całym kreatywnym światem - Dyrektor Kreatywna marki - Joanna Przetakiewicz

 

Czy polski dom mody La Mania podbije Londyn? Wierzymy, że tak i trzymamy kciuki.

 

Szczegółowy terminarz:

 

14 - 29.02.2012 Royal Opera Arcade Gallery, 5 Pall Mall London – showroom

16.02.2012Royal Academy of Arts, 6 Burlington Gardens – otwarcie wystawy – obowiązują zaproszenia

17.02.2012Royal Academy of Arts, 6 Burlington Gardens – wystawa – wstęp wolny

tagi: La Mania | trendy jesień zima 2012 | moda polska | fashion week |

podobne artykuły