PL / EN
WYNIKI KONKURSU - WYGRAJ ZAPROSZENIE NA POKAZ SIMPLE CREATIVE PRODUCTS JESIEŃ ZIMA 2013/14!

WYNIKI KONKURSU - WYGRAJ ZAPROSZENIE NA POKAZ SIMPLE CREATIVE PRODUCTS JESIEŃ ZIMA 2013/14!

Prezentujemy wyniki konkursu Simple Creative Products jesień zima 2013/14! Sprawdźcie, do kogo powędrują trzy zaproszenia na pokaz Simple, który odbędzie się 11.czerwca.

Najbliższy pokaz kolekcji Simple Creative Products jesień zima 2013/2014 odbędzie się  11.czerwca 2013w Warszawie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodami były trzy  jednoosobowe zaproszenia na prezentację najnowszych propozycji Simple! Aby wygrać, wystarczyło do dnia 09. czerwca 2013 roku do godziny 11:59 wysłać swoje zgłoszenie z rozwiązanym zadaniem konkursowym na adres konkurs@lamode.info.

 

Przypominamy, że pytanie konkursowe brzmiało: 

 

Kim według Ciebie jest kobieta SIMPLE?

 

Sposród wielu ciekawych zgłoszeń wyłoniliśmy trzy zwycięskie:

 

1) Małgorzata D., 

 

Kim według mnie jest kobieta Simple? Odpowiedź powinna być tak prosta, na jaką nazwa marki wskazuje. A jednak pytacie mnie, kim jestem, pytacie dbające o siebie Polki - kim jesteście? Bo kobieta Simple według mnie drzemie w każdej z nas. Może czasem ciężko nam ją odkryć, może przeszkadza nam brak pieniędzy, czasem brak motywacji, a czasem po prostu lenistwo - ale w głębi serca każda z nas chce utożsamiać się z takim "ludzkim" rodzajem luksusu, jaki marka Simple reprezentuje.


Mieszkałam w różnych miejscach w Polsce i za granicą. Wiem już, że na szczęście kobiety TU lubią pozostać kobiece nawet idąc na siłownię czy na zakupy do warzywniaka. Może jeszcze nie jesteśmy tak przyzwyczajone do konsumpcyjnego stylu życia jak mieszkanki zachodniej Europy, a jednak potrafimy lepiej korzystać z tego, co jest dla nas dostępne. Kobieta Simple chce w prosty sposób wyglądać i czuć się dobrze. Bez przesadyzmu, groteski, bez tego blogerskiego pseudoindywidualizmu. Kobieta Simple może wyglądać podobnie do kogoś innego, ale zawsze pozostaje sobą. Ktoś kiedyś powiedział o Kasi Tusk, że nawet jeśli jej styl nie jest nowatorski czy oryginalny, gdyby każda Polka wyglądała jak ona - byłybyśmy bardzo stylowym narodem. 

 

Moim zdaniem w tych słowach zawarta jest prawda. Bo nie każda Polka musi być oryginalna czy nowatorska - większość z nas chce być po prostu SIMPLE. Praktyczna, elegancka i wygodna. Taka jak ubrania marki Simple, wśród których każda z nas znajduje coś dla siebie. 

 


Kim więc jest kobieta Simple? To kobieta, która dbanie o siebie i swój wizerunek potrafi połączyć ze zwykłym codziennym życiem, bez porzucania innych zajęć czy zmiany własnych priorytetów. Kobieta, która na siłownię idzie z rana, by potem pozwolić sobie na kawałek sernika na deser. Kobieta mająca świadomość swojej siły, pewna siebie - która niczego nie musi udowadniać, bo jest po prostu sobą. Kobieta, która swoje życie potrafi zorganizować tak, aby było jak najbardziej SIMPLE. Kobieta, która szczęście znajduje w codziennej normalności i w zwykłych, PROSTYCH rzeczach.

 

Jestem kobietą Simple i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.

 

2) Magda M.,

 

S - sexy

I  - intelekt

M- moda

P - pewność siebie

L - lider

E - elegancja

 

3) Weronika P.,

 

Kim według Ciebie jest kobieta SIMPLE?

 

Nie, to nie jest kobieta prosta. Żadna kobieta nie jest prosta. I chyba na przeciw temu wyszła Lidia Kalita kiedy nazywała swoją markę w 93 roku. 
Na pierwszy rzut oka widać, że tej marki nie mógł wymyślić mężczyzna. On nie pojmie naszej struktury. Przecież żadna kobieta nie pokaże się dwa razy w tej samej kreacji! Ale jak to? Kupować codziennie nowe ciuchy? Na pewno żadna kobieta nie odmówiłaby sobie takiej przyjemności, ale niestety jest to droga przyjemność. Lidia wyszła naprzeciw temu największemu w dziejach kobiet problemowi i stworzyła SIMPLE - markę, w której elementy są proste, kobiece i modne. Owe proste elementy są proste tylko na pozór. Bo w całej tej prostocie schowane są złożone kombinacje i niemalże matematyczne wzory. Każdy produkt jest tak zaprojektowany, że idealnie łączy się z pozostałymi produktami marki. I nawet lata ich nie podzielą. Więc jaki tak naprawdę z tego morał? Że każda kobieta jest kobietą SIMPLE, każda się w tej marce odnajdzie (no chyba, że reprezentuje styl emo) bo może stworzyć zestaw wg własnego gustu. A najlepszą jej przedstawicielką jest sama projektantka - Lidia. Taka właśnie jest kobieta SIMPLE! Jest złożona do granic możliwości.

 

fot. LAMODE.INFO/ Konkurs - wygraj zaproszenia na pokaz Simple Creative Products

 

Serdecznie gratulujemy, zaproszenia czekają na odbiór w redakcji LAMODE.INFO przy Mokotowskiej 63 w Warszawie. 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Simple Creative Products | pokaz Simple | konkurs Simple |

podobne artykuły