Logotyp serwisu lamode.info
WYGRAJ METAMORFOZĘ POD OKIEM STYLISTKI PATRICII FIELD

WYGRAJ METAMORFOZĘ POD OKIEM STYLISTKI PATRICII FIELD

Galeria Mokotów zaprasza do wzięcia udziału w modowej metamorfozie pod okiem znanej stylistki Patricii Field, autorki kostiumów do "Seksu w wielkim mieście". Koniecznie sprawdźcie szczegóły.

Galeria Mokotów już wkrótce obchodzić będzie swój jubileusz i z tej okazji przygotowała dla klientów niespodziankę. Dziesięciu szczęśliwców będzie miało szansę na niezwykłą metamorfozę pod okiem samej Patricii Field!

 

Niezorientowanych informujemy – Patricia Field to ceniona stylistka i projektantka. Jest ona autorką kostiumów do kultowego "Seksu w wielkim mieście” i nie mniej znanego "Diabeł ubiera się u Prady”. W 2007 roku została za nie nominowana do Oscara, BAFTA i Costume Designers Guild Award

 

Do współpracy zaprosiła Patricię Sarah Jessica Parker, dla której miała początkowo stworzyć tylko kilka kostiumów w serialu. ”Seks w wielkim mieście” szybko zdobył jednak międzynarodową popularność, a stylizacje Carrie, głównej bohaterki, były na ustach wszystkich. Patricia Field została główną stylistką produkcji.

 

Konkurs na metamorfozę z Patricią Field jest więc nie lada gratką i warto wziąć w nim udział. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz dostępny w punkcie informacyjnym centrum handlowego i dołączyć do niego zdjęcie całej sylwetki. Na Facebooku Galerii Mokotów uruchomiona zostanie także specjalna aplikacja, za pomocą której będzie można dokonywać zgłoszeń. Komplet materiałów należy dostarczyć
w nieprzekraczalnym terminie od 5 do 23 września 2011 r.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń Patricia Field osobiście wybierze dziesięć osób, które zmieni nie do poznania. Jesteście zainteresowani? Nie marnujcie czasu!

tagi: Patricia Field | Galeria Mokotów | konkurs | metamorfoza |

podobne artykuły