PL / EN
WYGRAJ METAMORFOZĘ POD OKIEM STYLISTKI PATRICII FIELD

WYGRAJ METAMORFOZĘ POD OKIEM STYLISTKI PATRICII FIELD

Galeria Mokotów zaprasza do wzięcia udziału w modowej metamorfozie pod okiem znanej stylistki Patricii Field, autorki kostiumów do "Seksu w wielkim mieście". Koniecznie sprawdźcie szczegóły.

Galeria Mokotów już wkrótce obchodzić będzie swój jubileusz i z tej okazji przygotowała dla klientów niespodziankę. Dziesięciu szczęśliwców będzie miało szansę na niezwykłą metamorfozę pod okiem samej Patricii Field!

 

Niezorientowanych informujemy – Patricia Field to ceniona stylistka i projektantka. Jest ona autorką kostiumów do kultowego "Seksu w wielkim mieście” i nie mniej znanego "Diabeł ubiera się u Prady”. W 2007 roku została za nie nominowana do Oscara, BAFTA i Costume Designers Guild Award

 

Do współpracy zaprosiła Patricię Sarah Jessica Parker, dla której miała początkowo stworzyć tylko kilka kostiumów w serialu. ”Seks w wielkim mieście” szybko zdobył jednak międzynarodową popularność, a stylizacje Carrie, głównej bohaterki, były na ustach wszystkich. Patricia Field została główną stylistką produkcji.

 

Konkurs na metamorfozę z Patricią Field jest więc nie lada gratką i warto wziąć w nim udział. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz dostępny w punkcie informacyjnym centrum handlowego i dołączyć do niego zdjęcie całej sylwetki. Na Facebooku Galerii Mokotów uruchomiona zostanie także specjalna aplikacja, za pomocą której będzie można dokonywać zgłoszeń. Komplet materiałów należy dostarczyć
w nieprzekraczalnym terminie od 5 do 23 września 2011 r.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń Patricia Field osobiście wybierze dziesięć osób, które zmieni nie do poznania. Jesteście zainteresowani? Nie marnujcie czasu!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Patricia Field | Galeria Mokotów | konkurs | metamorfoza |

podobne artykuły