PL / EN
WYBIERZ Z NAMI AMBASADORKĘ TARANKO – KONKURS!

WYBIERZ Z NAMI AMBASADORKĘ TARANKO – KONKURS!

TARANKO to marka z długą tradycją, dla kobiet świadomych własnego stylu. Sprawdźcie szczegóły konkursu, który wspólnie z TARANKO dla Was przygotowaliśmy. 

Być może mało kto wie, ale polska marka TARANKO istnieje na rynku od prawie trzydziestu lat. Stoi więc za nią ogromne doświadczenie i krawieckie tradycje. Spódnice, sukienki, bluzki, kardigany czy płaszcze z bardzo dobrych tkanin to głównie propozycja dla kobiet lubiących dojrzałą elegancję.

 

 

Niedawno w sieci pojawił się też sklep internetowy TARANKO, gdzie prócz produktów, będą pojawiać się cyklicznie podpowiedzi stylizacyjne, a nawet modowy blog.

 

UWAGA! KONKURS!

 

Wspólnie z marką TARANKO przygotowaliśmy dla Was konkurs. Wystarczy w jak najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

Która z gwiazd mogłaby zostać ambasadorką marki TARANKO i dlaczego? 

 

Autorzy trzech najlepszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni voucherami TARANKO o wartości kolejno 500 PLN, 200 PLN, 100 PLN. Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@lamode.info do 29.04.2013 do godziny 23.59.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO oraz podanie danych do wysyłki w mailu. Powodzenia w poszukiwaniach idealnej ambasadorki TARANKO!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Taranko | konkurs |

podobne artykuły