Logotyp serwisu lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK MAJA SABLEWSKA

Maja Sablewska najlepsza polska managerka gwiazd, zawsze nieco w ich cieniu, teraz ma szansę stać się prawdziwą celebrity. Przepowiadamy - jeszcze będzie o niej głośno!

Zaczynała od szefowania fanklubowi Natalii Kukulskiej, potem została najlepszą przyjaciółką i skuteczną managerką słynnej Dody, teraz dba o wizerunek Edyty Górniak i młodej, aspirującej wokalistki Mariny. Maja Sablewska, bo niej mowa, to niewątpliwie wyjątkowa osoba w polskim showbusinessie. Wytrwale dąży do celu, swoich podopiecznych nie opuszcza nawet na krok i jest naprawdę skuteczna w managerskich działaniach. Poza tym, Maja ma wszelkie warunki ku temu, aby sama zostać gwiazdą. Zawsze nieco z boku przyciągnęła jednak uwagę mediów i zyskała całkiem spore grono fanów. Właśnie ze względu na jej styl i profesjonalizm, została zaproszona do grona jurorów najnowszego programu rozrywkowego TVN, X – factor. Będzie jednym z kilku autorytetów oceniających wokalistów – amatorów. To kolejna szansa dla Mai na zdobycie uznania i jeszcze większej popularności w Polsce. Wróżymy jej wielką karierę, bo niewątpliwie na to zasługuje.

 

Jaki jest jej styl? Stawia przede wszystkim na wygodę, ale tę z wyższej półki. Wielka torba Louis Vuitton czy chusta Alexandr’a McQueen’a to must have w jej garderobie. Podpowiadamy co założyć, aby wyglądać jak Maja Sablewska- przyszła polska celebrity.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK MAJA SABLEWSKA/kolaz majaaaa.png

1. Kurtka Acne 5935 PLN; 2. Biker boots Miu Miu 3095 PLN; 3. Szara kaszmirowa sukienka 1150 PLN; 4. Pierścionek Pamela Love Jewelry ok. 330 PLN; 5. Chusta w czaszki Miss Selfridge ok. 64 PLN; 6. Zegarek Casio ok. 183 PLN; 6. Rajstopy Falke 185 PLN

tagi: stylizacja | Maja Sablewska | trend |

podobne artykuły