PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RIMMEL LONDON PODPISAŁ KONTRAKT Z BLOGERKAMI, JESSICĄ MERCEDES I MAGDĄ PILICHOWSKĄ

RIMMEL LONDON PODPISAŁ KONTRAKT Z BLOGERKAMI, JESSICĄ MERCEDES I MAGDĄ PILICHOWSKĄ

London Look marki Rimmel ma dwie nowe ambasadorki - polskie blogerki Jessicę Mercedes i Magdę Pilichowską

Tuż po współpracy z Mają Sablewską, Rimmel London zdecydował się na duży krok w stronę polskich blogerek modowych. Otwierającą się właśnie polską Akademię London Look Metamorfozy będą bowiem firmować dwie twarze znane polskim czytelniczkom i obserwatorkom „szafiarskiej” mody.

 

Kontrakt z Rimmel London podpisały właśnie Jessica Mercedes Kirschner (jemerced.com) i Magda Pilichowska (szafamadziary.blogspot.com).

 

- Zdecydowałam się na współpracę z marką Rimmel, ponieważ jest to ciekawa odskocznia od pisania o ubraniach, teraz mogę się skupić również na makijażu, który jest ważnym elementem każdej stylizacji.komentuje Jessica, a Magda dodaje:

 

- Stylizowanie innych, czy samej siebie, od bardzo dawna sprawia mi wielką satysfakcję. Cieszę się, że mogę uczestniczyć  w tym projekcie. Street style w Londynie jest niewątpliwie bardzo inspirujący - mój wkład przy tworzeniu strony będzie więc dla mnie ogromną przyjemności.

 

Jessica będzie inspirować dziewczyny, jak można interpretować styl London Look na polskich ulicach, prezentować swoje stylizacje i podejmie się ciekawego wyzwania polegającego na profesjonalnej i rzetelnej promocji stylu London Look. Magda, polska blogerka, która własnie wyjeżdża do Londynu, będzie obserwować dla nas najnowsze trendy na londyńskich ulicach i bezpośrednio pokazywać je na blogu.

 

Myślicie, że to dobry wybór?


 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Rimmel | Jessica Kirschner | Jessica Mercedes | Magda Pilichowska | blogerka |

podobne artykuły