PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI MARNI JESIEŃ ZIMA 2012 - TWIGGY I SPÓŁKA

POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI MARNI JESIEŃ ZIMA 2012 - TWIGGY I SPÓŁKA

Consuelo Castiglioni wciąż zaskakuje. Podczas, gdy świat czeka na premierę Marni dla H&M, projektantka zaprezentowała świetną kolekcję jesień zima 2012 w Mediolanie. Zobaczcie, co będziemy nosić w kolejnym sezonie.

Jeśli zliczylibyśmy wszystkie publikacje i tematy rozmów w kularach modowych z zeszłego miesiąca, kolaboracja Marni i H&M zdeklasowałaby najprawdopodobniej wszystkie inne tematy. Projekty Consuelo Castiglioni trafią do sprzedaży już 8.marca, na co fani marki czekają z niecierpliwością.

 

W ramach wielkiego oczekiwania, wisienką na torcie okazuje się być najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja włoskiej marki pokazana podczas Milano Fashion Week. To krótka i wierna historia dekady, którą z wielu względów można nazwać w modzie przełomową, swingujących lat 60-tych.

 

Wybieg otworzył wspaniały czerwony płaszcz – ponczo w kształcie litery A, z klasycznym paskiem w talii, połączony z białą koszulą z kontrastującym kołnierzykiem i parą retro czółenek, które mają wszelkie szanse na otrzymanie tytułu „najbardziej pożądanego obuwia sezonu”.  Następne sylwetki to proste, ale spektakularne połączenia kolorów, plisowane spódnice i urocze kołnierzyki. Dużą uwagę poświęcono szczegółom – biżuteryjne guziki czy futrzane etole (farbowane futro to jeden z najgorętszych trendów sezonu) zachwycają.

 

To się nazywa powrót do przeszłości.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Marni | trendy jesień zima 2012 | moda damska |

podobne artykuły