PL / EN
PIERWSZE URODZINY MOSTRAMI.PL - KONKURS!

PIERWSZE URODZINY MOSTRAMI.PL - KONKURS!

Świętujemy pierwsze urodziny Mostrami.pl i mamy dla Was wyjątkowy konkurs! Do wygrania voucher na zakupy o wartości 1000 PLN!

Na mapie polskiej mody widnieje taka przestrzeń, w której spotykają się dobry smak, stylizacyjny talent i mnóstwo dobrego polskiego designu na najwyższym poziomie. ZUO Corp., Robert Kupisz, Łukasz Jemioł czy MMC i wielu innych projektantów z rodzimej sceny postanowiło rozpocząć przygodę z nowoczesnym sklepem internetowym MOSTRAMI.PL i z pewnością będą ją kontynuować. Podobnie jak rzesze klientów, którzy za jednym kliknięciem myszki otrzymują świetne stylizacje w dobrej cenie.

 

Najmodniejsze baleriny, torby z jakościowej skóry, topy, kardigany, taliowane marynarki, ołówkowe spódnice, garnitury… W zakładkach MOSTRAMI.PL znajdziecie wszystko co modne i w zgodzie z trendami - na pewno pomoże Wam to w urodzinowym konkursie.

 

Z okazji pierwszych urodzin MOSTRAMI.PL przygotowało dla jednego szczęśliwca voucher na zakupy o wartości 1000 PLN!

 

Zadanie konkursowe: "Stwórz swoją wymarzoną stylizację na przyjęcie urodzinowe MOSTRAMI.PL", bazując na ofercie sklepu internetowego MOSTRAMI.PL.

 

Mostrami

 

Liczy się Wasza inwencja twórcza, doceniamy też zaangażowanie i dobry styl. Pamiętajcie, że modą trzeba się bawić, miksować i zestawiać. Bon o wartości 1000 PLN to z pewnością nagroda warta urodzinowej świeczki!

 

Kolaże przesyłajcie na adres konkurs@lamode.info  od 12.04.2013 do 30.04.2013 do godz. 23.59, regulamin konkursu znajdziecie tutaj

 

Warunkiem udziału w urodzinowym stylizowaniu jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO i MOSTRAMI.PL. Wam życzymy powodzenia, a MOSTRAMI.PL sto lat!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Mostrami | konkurs |

podobne artykuły