PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PARADA CZERNI - POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI LOUIS VUITTON JESIEŃ ZIMA 2011

PARADA CZERNI - POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI LOUIS VUITTON JESIEŃ ZIMA 2011

Prezentujemy stonowaną męską kolekcję marki Louis Vuitton na sezon jesień zima 2011. Klasyczna czerń zawsze jest w modzie.

Męska kolekcja Louis Vuitton na sezon jesień zima 2011 uderza w klasyczne nuty czerni i szarości. Za inspirację do jej stworzenia posłużyły m.in. surowe i monochromatyczne stroje Amiszów. Głównymi gwiazdami są lansowane przez domy mody w sezonie jesień zima parka i dwurzędowy płaszcz, który bezsprzecznie należy do garderobianych must have’ów.

 

Paul Helbers bawi się krojem klasycznej marynarki, wydłużając kieszenie, mocno podkreślając ramiona i przepasając całość dodatkowym materiałem. Swego rodzaju świeżością tchną stylizowane na myśliwskie, krótkie futra z podwójnym zapięciem i skórzane kołnierze przy tradycyjnych, szarych płaszczach.

 

 

tl_files/moda zagraniczna/pokazy mody/LOUIS VUITTON MEN JESIEN ZIMA 2011/EN_00953989_0102.jpgfot. East News/ Pokaz męskiej kolekcji Louis Vuitton jesień zima 2011Warto zwrócić też uwagę na akcesoria - duże skórzane kuferki, przypięte do paska podręczne torebeczki, męskie kopertówki i dość sportowe, w kontekście całej kolekcji, przeciwsłoneczne okulary.

 

Poprawny Louis Vuitton dla świadomych własnego stylu i stroniących od eksperymentów mężczyzn.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: trendy jesień zima 2011 | moda męska | pokaz mody | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły