Logotyp serwisu lamode.info
NONSZALANCKA MODELKA ERIN WASSON STWORZYŁA KOLEKCJĘ DLA ZADIG&VOLTAIRE

NONSZALANCKA MODELKA ERIN WASSON STWORZYŁA KOLEKCJĘ DLA ZADIG&VOLTAIRE

Francuska luksusowa marka Zadig&Voltaire poprosiła top modelkę Erin Wasson o stworzenie minikolekcji. Dowiedzcie się więcej!

Super modelka Erin Wasson ukończyła pracę nad własną linią we współpracy z Zadig & Voltaire. Linia nosi nazwę Erin Meets Zadig i będzie mieć swoją premierę podczas Paris Couture Week w lipcu. Prezentacji kolekcji towarzyszyć będzie koncert na żywo – mówi Thierry Gillier, założyciel Zadig & Voltaire. Podobnie rzecz miała się w przypadku poprzedniej kolaboracji Erin, z brand'em RVCA.


- Zadig&Voltaire to ekskluzywna francuska marka. Obawiałam się znacznej różnicy z RVCA, kiedy zaczynałam tworzyć dla nich projekty. Pracowaliśmy z bardziej wyrafinowanymi materiałami i lukusowymi deseniami. Erin Meets Zadig jest inspirowana życiem, Rod’em Stewart’em i stylowymi samochodami. – zdradza Wasson. - Kolekcja jest dość zmysłowa. Chciałam, żeby opierała się na podstawowych kształtach z delikatnie zaznaczoną fakturą. – dodaje modelka.


Zadig & Voltaire zatrudnił Erin w w swojej wiosennej i jesiennej kampanii oraz zrobił lookbook z jej zdjęciami. - Erin jest bardzo rock’n’roll’owa, ale dzięki temu Zadig & Voltaire może się tylko rozwinąć – argumentuje wybór Gillier.

 

W skład kolekcji wchodzić będzie 15 projektów, w tym nabijana ćwiekami zamszowaw kurtka, skórzane spodnie oraz torba i tzw. boots z pytona. Ceny wahać się będą od 90 euro za bawełniany tank po 1,050 euro za skórzany płaszcz. Całość trafi do internetowego sklepu net-a-porter we wrześniu, a potem do 80 butików marki na całym świecie.

 

Jedno jest pewne, Erin na pewno nie zawiedzie.

tagi: kolekcja | Erin Wasson | Zadig&Voltaire |

podobne artykuły