PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA MODELKĘ – NATASHA POLY

ZOOM NA MODELKĘ – NATASHA POLY

Numer 2 w światowym rankingu Models.com, jedna z muz Lagerfelda, a od niedawna żona holenderskiego biznesmena, Petera Bakkera – dowiedz się więcej o Natashy Poly.

Imię i nazwisko: Natalja Polewszczikowa, w skrócie Natasha Poly.

 

Data i miejsce urodzenia: 12 lipca 1985 roku, Perm, Rosja.

 

Wymiary: 88-58-88 cm

 

Wzrost: 178 cm

 

Rozwój kariery: Natasha zaczęła pracę modelki w Rosji, w 2000 roku. Cztery lata później wygrała jeden z moskiewiskich konkursów dla modelek i zadebiutowała na międzynarodowym wybiegu, podczas pokazu marki Emmanuel Ungaro w Paryżu. W tym samym roku wzięła udział jeszcze w 54 pokazach podczas tygodni mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu i dwukrotnie pojawiła się na okładce Vogue Paris. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie – podpisywała kontrakt za kontraktem, redakcje i fotografowie błagali ją o pozowanie i zdjęcia na okładki. Rosjanka w mgnieniu oka znalazła się na szczycie.

 

Największe osiągnięcia: Poly dwukrotnie wzięła udział w pokazach Victoria’s Secret, a na swoim koncie ma kontrakty reklamowe z takimi markami, jak Lanvin, Dolce&Gabbana, Gucci, Louis Vuitton, Jil Sander, Balmain, Sonia Rykiel, Roberto Cavalli czy Nina Ricci. Wiosną 2011 będziemy mieli szansę zobaczyć ją w kampaniach H&M Consciuos Collection, Givenchy i Gucci Fiat Spring 2011. Vogue Paris okrzyknął ją jedną z trzydziestu najlepszych modelek początku XXI wieku.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/Natasha Poly.jpgfot. East News (Emilio Pucci, Dolce&Gabbana, Gucci, Stella McCartney, Roberto Cavalli)

 

 

Nasza opinia: Natasha jest znana z charakterystycznego, energicznego kroku – dlatego choreografowie pokazów tak uwielbiają z nią pracować. Sama przyznaje, że dostała szansę od losu i nie zamierza jej zaprzepaścić. Cieszy się pracą modelki, a także uznaniem projektantów i fotografów. My natomiast z niecierpliwością wyglądamy jej kolejnych sukcesów.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: osobowość | modelka | Natasha Poly |

podobne artykuły