PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NATALIE PORTMAN NOWĄ TWARZĄ ZAPACHU MISS DIOR - WIDEO

NATALIE PORTMAN NOWĄ TWARZĄ ZAPACHU MISS DIOR - WIDEO

Zjawiskowa aktorka została właśnie twarzą najnowszej kampanii telewizyjnej wody toaletowej Miss Dior. Piękna sesja w obiektywie Tima Walkera i kampania w reżyserii Sofii Coppoli to niesamowita kolaboracja. Zobaczcie efekty.

Natalie Portman z marką Dior związana jest już od dłuższego czasu. Brała udział w licznych jej kampaniach m.in. Diorskin Forever, Diorskin Nude czy w Diorshow New Look, której emisjii zakazano w Wielkiej Brytanii. Aktorka pracowała także z Dior jako twarz zapachu Dior Cherie, a teraz trwają pracę nad nową kampanią telewizyjną wody toaletowej Miss Dior.

 

 

Za reżyserię odpowiada wszechstronna Sofia Coppola, zaś przepiękne fotografie są dziełem genialnego Tima Walkera. Kampania utrzymana jest w bajkowym klimacie róż oraz przepięknych fontann – wszystko w kolorze słodkiego, cukierkowego różu, który doskonale odzwierciedla zapach Miss Dior.

 

 

Zdobywczyni Oscara ma na sobie przepiękną, białą suknię domu mody Dior, która dodatkowo nadaje magii całej kampanii. Natalie Portman jako twarz najnowszej kampanii domu mody Dior? Naszym zdaniem to bardzo trafiony pomysł, gdyż aktorka wydaje się być tak słodka i delikatna jak kwiatowa woń perfum. 

 

 

Koniecznie zobaczcie wideo promujące kampanię.


żródło: youtube.com


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Miss Dior | Natalie Portman | Natalie Portman twarzą Miss Dior | perfumy Dior | DIOR |

podobne artykuły