Logotyp serwisu lamode.info
MODNE MIEJSCE - SKLEP ECHOOO KOPALNIA SKARBÓW SPRZED LAT

MODNE MIEJSCE - SKLEP ECHOOO KOPALNIA SKARBÓW SPRZED LAT

Zajrzyjcie z nami do butiku Echooo, oferującego vintage z duszą w samym centrum Krakowa i przenieście się w czasie na kilka chwil.

W samym sercu Krakowa istnieje pewne miejsce, w którym macie szansę przenieść się w czasie. Półki uginają się od stylowych czółenek jak z babcinej szafy, a na wieszakach wiszą wyselekcjonowane ubrania z dawnych lat. To butik Echooo, stworzony z zamiłowania Ani, właścicielki, do zakupów i oryginalnych projektów. Sama określa Echooo jako sklep dla modowych poszukiwaczy, kopalnie nie pretensjonalnych rozwiązań.

 

Sama Ania od dziecka uwielbiała przeczesywać tzw. szmateksy w całym mieście, bo w jej szafie wciąż mało było niepowtarzalnych ubrań. - Pochodząc z małej miejscowości, ciężko jest mieć dostęp do światowej mody, dlatego był to jedyny sposób, aby wglądać oryginalnie. – mówi. - Dodatkowo miałam problem z rozmiarówką, ze względu na niski wzrost i filigranową figurę. – dodaje.

 

Butik Echooo w Krakowiefot. materiały prasowe/ Butik Echooo w Krakowie

 

Najlepszym lekarstwem na problemy Ani okazały się być powstające dopiero w tamtych czasach secondhandy. Lepsza jakość i nowe „spojrzenie” na to jak ubierają się ludzie w Zachodniej Europie zainspirowały właścielkę Echooo do wzmożenia czujności, zwiększenia częstotliwości „łowów” i ubierania przyjaciół oraz rodziny. Potem przyszedł czas na własne krakowskie miejsce.

 

Co znajdziemy w ofercie? Wybuchową mieszankę vintage, retro i old school (wbrew pozorom wyróżniamy aż trzy takie nurty w modzie z przeszłości)i chwilę na odpoczynek od wielkich galerii handlowych i sieciówek. W asortymencie sklepu można znaleźć perełki sprzed lat takich marek jak Escada, Gianfranco Ferre Studio, Calvin Klein, Hugo Boss, MaxMara, Salvatore Ferragamo czy Dior.

 

Przemyślany wystrój, dobra lokalizacja i świetna oferta stawiają butik Echooo wysoko w rankingu najciekawszych sklepów z duszą.

 

Zakupy możecie też zrobić online.

tagi: Echooo | modne miejsce |

podobne artykuły